Zu čekal malokdo. LG chystá Android-Tablet střední třídy

LG sice přibližně před rokem přestalo s vývojem chytrých telefonů, ovšem Android scéně neřeklo definitivní sbohem. Potvrdila se totiž Existenz chystaného tabletu, který bude spadat spíše do nižší střední třídy.

LG ukáže po dlouhé době Android-Tablet

Tablet, který se má interně označovat jako Projekt Jetta nese modelové označení LGE10A30Q a mimo jiné získal už také Wi-Fi certifikaci a object se v benchmarku Geekbench. Pod kapotou mu tiká čipset Qualcomm Snapdragon 680 v kombinaci se 4 GB RAM and 128GB úložištěm. Dominantou přední strany má být 10,4palcový displej s rozlišením 2100 x 1200 Pixelůo výdrž se pak postará 7000mAh baterie.

Na přední straně nalezneme 5Mpx selfie kamerku, na té zadní pak jediný 8Mpx fotoaparát. System pak bude Android 12. V tuto chvíli není jasné, kdy se firma rozhodne tablet preedstavit a pod pokličkou zůstala také jeho cena.

Jaký Android-Tablet-Používáte?

Zdroj: notebookcheck


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!