Zlaté boty Louis Vuitton Archlight — LUXURYMAG

Sportovní boty LV Archlitght se v colekci Louis Vuitton pro rok 2019 Cruise se preedstavují v několika verzích.

Sportovní boty Louis Vuitton s pojmenováním Archlitghtse se v colekci Louis Vuitton 2019 nazvané Cruise prezentují v „hybridních interpretacích s několikavarianteami ikonických podrážek“.

K mání jsou

  • Sportovní boty LV Archlight z hladké teletiny
  • Kotníčkové boty bez podpatku LV Archlight z hladké teletiny
  • Kozačky nad kolena LV Archlight z hladké jehnětiny
  • Perka LV Archlight z hladké teletiny
  • Sportovní boty LV Archlight z funční pleteniny

Futuristická matná zlatá barva skulpturální podrážky si pohrává s objemem a různými typy povrchů.

Avantgardní styl a takřka architektonické tvary dělají z této sportovní obuvi módní hit této sezony a roku 2019. Kokekce Cruise s nimo dostává nebývalý ráz.

Louis Vuitton Archlight boty, které můžete mit hned v několika verzích, jsou moderním pojetím obuvi dneška. A v této sezonní interpretaci jsou módní ikonou současnosti i budoucnosti.

Zdroj-Foto: Louis Vuitton


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!