Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

K oslavě žen se v letošním roce rozhodla šperkařská dílna Korbička šperky, která před pár dny nafotila kampaň s názvem Ženy ženám, ve které se spojily ženy napříč profesemi i generacemi. Projekt vyzdvihuje různé a jedinečné životní příběhy žen. V Korbička šperky si mohou udělat radost autorským šperkem, který si samy navrhnou av průběhu života s nimi bude u všech důležitých životních momentů.

Luboš Korbička, zlatnický mistr a zakladatel značky, vystudoval obor zlatnictví, kde se zamiloval do barevných drahokamů, ze kterých vyrábí unikátní autorské šperky dodnes. Pro inspiraci pro své tvoření a barevné kameny cestuje po celem světě. Jeho cílem je tvořit šperky, o kterých lidé sní.


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

Ženy, které se staly součástí kampaně Ženy ženám, jsou velmi inspirativní a společně vyzařují neuvěřitelnou energií. Jsou to zpěvačka Olga Lounová, operní pěvkyně Andrea Kalivodová, módní návrhářka Zuzana Lešák Černá, jejíž autorskou tvorbu oblékly ženy při focení. Dalšími ženami byly podnikatelka Helena Harabinová, herečka Aneta Kernová, modelka a tanečnice Beatriz Golová und podnikatelka a expertka na budování značek Agi Archer Jargalsaikhan. Focení probíhalo ve studiu Cash Only v Praze a fotografie jsou výsledkem práce fotografa Marka Jarkovského.

„Brand značky Korbička šperky sílí a my jsme velmi vděční, že se tyto ženy spojily a vyjádřily podporu naší značce. Myšlenkou celého roku je, aby si každá žena mohla sama sobě udělat radost krásným šperkem“, dodava Eva Kloudová Sovová, výkonná ředitelka.


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

Korbička šperky jsou ručně vyráběné šperky tvořící nekonečné umění. Zásnubní a snubní prsteny jsou stále nejžádanějšími šperky. Díky zaměření na zakázkovou výrobu si klienti mohou navrhnout šperky podle svých představ. Šperky vznikají v brněnské dílně pod rukama pana Korbičky a dalších talentovaných zlatníků. Zároveň mají otevřený showroom v Praze na Senovážném náměstí.


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!