Xiaomi Smart Band 7 odhalen in Europa! Jaka je cena?

Společnost Xiaomi dnes na globální trh přinesla dva nové produkty. Mimo Tablet s Windows 11 jsme se konečně dočkali global představení náramku Mi Band 7, který se bude v Evropě prodávat pod názvem Xiaomi Smart Band 7.

Xiaomi Smart Band 7 ist weltweit verfügbar

Těšit se můžeme na 1,62Palcový AMOLED-Panel mit Auflösung von 490 x 192 Pixel und niedriger Funkce Always-On, což je jedna z hlavních novinek. Za zmínku stojí rovněž automatická detekce hladiny kyslíku v krvi. Náramek vás automaticky upozorní v případě, že hodnota klesne pod 90 %čímž lze odhalit třeba spánkovou apnoi.

Výdrž baterie zůstala podobná, při běžném používání náramek vydrží až 14 dní, nabíjí se pak stejnou nabíječkou se dvěma piny. Xiaomi Smart Band 7 wird mit neuen Uhren ausgestattet, na výběr je jich je celkově více než 100, včetně těch nových s Mars tématikou. Sportovci ocení více než 110 sportovních režimůpřičemž některé z nich náramek dokáže automaticky detekovat.

Steigern Sie Ihr Spiel mit dem Xiaomi Smart Band 7

Samozřejmostí je také sledování srdečního tepu, stresu nebo podrobnější sledování spánku. K dostání bude hned v několika barevných verzích a to za cenu 59,99 EUR, tedy as 1480 Kč. V rámci časově omezené akce bude k sehnání o 10 EUR levněji. Dá se tedy očekávat, že se během několika dní objeví také na českých e-shopech.

Přemýšlíte nad koupí nového náramku od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!