Xiaomi 12 Ultra zeigt realistische Fotos. Jak Vypadá?

Mobil Xiaomi 12 Ultra se v nejrůznějších únicích objevuje poměrně pravidelně. Původně měl telefon vyjít už před několika měsíci, ovšem až dosud jsme se nedočkali jeho oficiálního představení. Podle nejnovějších informací se ho dočkáme v srpnu nebo v září a nyní se na twitterovém účtu Shadow_Leak objevila real fotografie tohoto modelu.

Xiaomi 12 Ultra auf realen Fotos

Už z fotografií můžeme vidět, že selakeři a tvůrci renderů nemýlili. Jejich odhad, alespoň co se designu týče byl velice přesný. Na zadní straně vidíme obří kruhovitý modul fotoaparátů a to včetně loga Leica. Právě Xiaomi 12 Ultra by mel být jedním z prvních telefonů, co se týče spolupráce těchto dvou firem. Nachází se zde údajně 50Mpx hlavní snímač, 48Mpx Teleobjektiv und 48Mpx ultraširoký snímač.

Pod kapotou bude dle všeho tikat Löwenmaul 8 Gen1o výdrž se pak postará 5000mAh baterie s podporou 120W nabíjení.

Jak se na Xiaomi 12 Ultra těšíte?

Zdroj: gizchina.com, Twitter


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!