Wzrost zainteresowania Apple TV+ po oscarowym sukcesie filmu „CODA”

„Coda“ z Apple TV + zdobyła w tym roku trzy Oscary, w tym nagrodę dla najlepszego filmu roku. Jest zu pierwsza produkcja z serwisu streamingowego, ktorej Udalo się wygrać w tej kategorii. Nie dziwi Wiec, że zwycięstwo zu przyczyniło się do wzrostu zainteresowania Zarowno wspomnianym filmem jak i samą usługą Apple TV+.

Apple nie podaje oficjalnych statystyk dotyczących Apple TV +, jednak według związanych z tą FİRMA źródeł serwisu Variety w ciągu tygodnia od ceremonii rozdania Oscarów liczba subskrybentów tej usługi zwiększyła się o 25%, ZAS oglądalność filmu „CODA“ wzrosła aż o 300%. Należy jednak brać pod uwagę, że według większości analityków Apple TV + ma wciąż DOSC mały udział w rynku, Wiec nawet tak duży wzrost nie wystarczy von zbliżyć się do serwisów takich jak Netflix czy Disney +. Trzeba też liczyć się z tym, iż wielu nowych Widzów mogło aktywować usluge tylko von obejrzeć film „CODA“ i nie zdecyduje się opłacać subskrypcji w kolejnych miesiącach.

Film „CODA“ zu amerykańska adaptacja francuskiego komediodramatu „Rozumiemy się bez słów“. Opowiada on o interesującej się muzyką nastolatce będącej jedyną słyszącą osobą w swojej rodzinie. Otrzymał on w tym roku Oscara dla najlepszego filmu. Reżyserka i scenarzystka Sian Heder dostała Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Wcielający się w rolę ojca głównej bohaterki Troy Kotsur otrzymał zaś Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Jest to pierwszy w historii niesłyszący aktor, któremu udało się zdobyć tę nagrodę.

Źródło: Vielfalt


Source: Wiadomości z MyApple.pl by myapple.pl.

*The article has been translated based on the content of Wiadomości z MyApple.pl by myapple.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!