WhatsApp připravuje funkci, která možná i vám vytrhne trn z paty

  • Vítejte u dalšího pravidelného občasníku ze světa WhatsAppu
  • Do všemi milované chatovací aplikace míří další zajímavá novinka
  • Tentokrát se jedná o užitečný a praktický filtr, který si určitě zamilujete

Novinka potěší všechny uživatele, kteří přijímají na WhatsAppu spousty nových zpráv

Také se vám někdy stalo, že jste se ve všech těch příchozích zprávách ve WhatsAppu ztratili? Ono to není moc těžké, zvlášť, když jste součástí nějaké větší skupiny, do které chodí denně desítky nových zpráv. A ne každý má pochopitelně telefon pořád po ruce, aby monitoroval situaci a neprodleně reagoval. Nový filtr vám ale s tímto problémem pomůže.

Ztratit se ve WhatsApp chatech je lehké

Jsou uživatelé, kteří chatují přes Whatsapp s pár lidmi, ale také jedinci, kteří píšou neustále na všechny strany a udržují kontakt klidně s dvacítkou lidí zároveň. Pokud k nim patříte, či jste v nějaké již zmíněné, početné skupině, asi víte, jaké to je se v množství příchozích zpráv ztratit.

Právě na tyto uživatele cílí nový filtr, na kterém aktuálně pracují vývojáři aplikace. O této novince vorläufig informace stránky WABetainfo, tedy jeden z hlavních zdrojů nových prvků ze světa této populární chatovací aplikace. O co tedy jde a co tento filtr nabídne?

Whatsapp

Takto bude nový filtr vypadat


Čtěte take: Tohle je jediné možné řešení, jak zjistit, s kým si píše na WhatsAppu!


Vyfiltrujte si nepřečtené zprávy

Přesně tak, nový filtr, jenž aktuálně míří do WhatsAppu, je takto jednoduchý a přímočarý. Budete si zkrátka moct vyfiltrovat nepřečtené doručené zprávy, což je v případě, že jich dostáváte desítky či stovky denně, rozhodně velmi praktická věc.

Jako první tato funkce dorazila na stolní počítače (PC i MacOS) a zhruba dva týdny poté i do testovacího sestavení WhatsApp TestFlight pro systém iOS. Minulý týden ji ale obdrželi i testeři v rámci systému Android (Version 2.22.13.14).

Kdy tato funkce dorazí do ostrého provozu?

To prozatím není jisté, ale mělo by se tak stát již relativně brzy. Testování je totiž v plném prideu a právě v těchto dnech míří nový filtr k dalším testerům, takže se dá čekat, že ostré nasazení do akce by se mohlo udát v řádu následujících týdnů. Na tuto novinku se můžou těšit uživatelé systémů iOS a Android.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!