WhatsApp Mesaj Tepki Özelliği Herkes İçin Kullanıma Sunuldu

Meta, WhatsApp için geliştirilen Mesaj Tepki özelliğini ilk aşamada bazı beta kullanıcıları için kullanıma sunmuştu. Şirket şimdi ise söz konusu özelliği herkese açıyor.

WhatsApp Mesaj Tepki özelliği, uygulamayı güncelleyen iOS, Android ve Masaüstü kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Beta sürecinde test edilen özellik, geri bildirimler sonrasında son halini alarak yayınlanmış oldu. Mesaj tepki özelliği, her mesaj için Beğen, Sev, Gül, Şaşırmış, Üzgün ​​​​ve Teşekkür emojilerini kullanarak insanların mesajlara tepki vermesini sağlayacak.

Yeni özellik normal sohbetlerde ve grup sohbetlerinde kullanılabiliyor. Herhangi bir mesaja emoji ile tepki vermek istiyorsanız, söz konusu mesaja basılı tutup çıkan emojilerden birini seçmeniz yeterli olacak. Ayrıca bu tepki sizin mesajlarınızdan birine yapılıyorsa, varsayılan olarak açık gelen bildirimle bilgilendirileceksiniz.

whatsapp mesaj tepki özelliği
Kaynak: WABetaInfo

Özellik nihayet bugün daha fazla kişiye sunuluyor ancak özelliğin herkese ulaşmasının 7 gün kadar sürebileceğini belirtelim. Ek bir işleme gerek kalmadan, yalnızca uygulamayı güncelleyerek kullanıma hazır hale geleceksiniz.

Son olarak Meta’nın WhatsApp için Son Görülme Durumu özelliğinin seçeneklerini genişlettiğini hatırlatalım.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!