Virtuální veletrh EPLAN – Spolupráce je vše

Jak mohou lidé lépe a efektivněji spolupracovat a zůstat konkurenceschopní v ekosystému průmyslové automatizace? Na tyto otázky bude hledat odpovědi letošní ročník Virtuálního veletrhu EPLAN. Na programu jsou klíčové přednášky partnerů, společností ABB, Phoenix Contact a Rittal, živé rozhovory odborníků společností EPLAN a Rockwell Automation nebo nejlepší případové studie z praxe.

Nebudou chybět ani webináře specifické pro jednotlivé země a ukázky softwaru poskytnou detailní přehled o využití softwareu EPLAN a o tom, co čeká inženýry z technologického pohledu.

Které trendy budou určující pro projektování v budoucnosti? Jak společnost EPLAN sladila svá řešení a služby pro výzvy, kterým budou její zákazníci v budoucnu čelit? Tyto a mnoho dalších otázek budou řešit odborníci firmy EPLAN plné dva dny v několika časových pásmech. Partneři firmy EPLAN, včetně společností ABB, Beckhoff, Phoenix Contact a Rockwell Automation, budou během akce s účastníky sdílet své koncepty a osvědčené postupy. „Jsme velmi potěšeni, že se letošní ročník Virtuálního veletrhu EPLAN zaměří výhradně na spolupráci v oblasti projektování a konstrukce“, říká Haluk Menderes, výkonný ředitel firmy EPLAN. „Spolupráce mezi zúčastněnými stranami v ekosystému, nemluvě o vztazích společností EPLAN s jejími zákazníky, jsou pro nás vším – a jsme rádi, že tuto spolupráci můžeme přivést na mezinárodní sc.“

Tón v inženýrské praxi udávají pracovní postupy

Timothy J. McCain, der von einem Digitální Partnership-Programm der Firma Rockwell Automation entwickelt wurde, ist ein Praktiker oder Ökosystém von Průmyslové Automatizace von der globalen Welt. Viceprezident divize průmyslových rozváděčů společnosti Phoenix Kontakt Dr. Prezentace klíčového partnera, společnosti ABB, se zaměří na elektroprojektování pomocí software EPLAN a nástroje ABB e-Configure; zájemci se mohou těšit na to, že se v rozhovoru s vedoucím segmentu globálních datových center Aleksandarem Grbicem dozví, jak jen na několik kliknutí začít konfigurovat zařízení.

EPLAN Haluk Menderes-2217„Jsme velmi potěšeni, že se letošní ročník Virtuálního veletrhu EPLAN zaměří výhradně na spolupráci v oblasti inženýrské práce“, říká Haluk Menderes, výkonný ředitel firmy EPLAN.

Spolupráce je vše

Také ostatní zákazníci eplan budou sdílet své nejlepší postupy využívá její potenciál při výrobě rozváděčů řídicích systémů. Jens Brinkmann, ředitel společnosti BEB Solutions, bude sdílet zcela nové cesty v oblasti 3D návrhu kabeláže pomocí EPLAN Harness proD. Další společnosti z partnerské sítě EPLAN budou mit ve virtuálním prostoru vlastní prezentační prostory a jejich odborníci budou k dispozici pro odpovědi na otázky v chatu.

Pracovníci firmy EPLAN z Brazílie, Česka, Kanady, Maďarska, Portugalska a Rakouska budou mit živé přednášky v jazycích těchto zemí a budou k dispozici pro dotazy v chatu. Stejně jako v předchozích letech přinesou inspirující průmyslová témata z automobilového průmyslu, energetiky, techniky budov a procesního průmyslu náměty na mnoho živých rozhovorů.

Čím lepší je komunikace, tím úspěšnější je projekt

První den bude sedm různých živých ukázek na různá témata týkající se softwaru a odborníci poskytnou praktické poznatky o inovacích Platformy EPLAN. Program conference se také bude zabývat rozmanitými příležitostmi, které nabízí EPLAN Cloud, a bude zkoumat potenciál zvýšení efektivity integrovaného hodnotového řetězce při projektování ovládacích panelů a rozváděčů. Naživo vysílaný video chat nabídne účastníkům možnost propojení ve virtuálním prostoru a nebude chybět ani zábava a losování o různé ceny.

Zájemci se mohou zdarma registrovat na event.eplan.com/virtual-fair-de.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!