Věnujte netradiční přání: šumivé! — LUXUSMAG

Staňte se vtipným a milým gratulantem. Prima koule od Bomb Costmetics potěší každého!

Blíží se narozeniny kamarádky, kolegy, či někoho blízkého a chcete jim popřát originálně? Zkuste zu s Bomb Cosmetics. Tohle veselé přání s milým dárkem v podobě balistiku, to jsou dvě mouchy jednou ranou!

přáníčko s poklonou k věku: OMG kolik ti je let?

Co je kosmetický balistik?

Koupelové balistiky jsou šumivé koule obsahují esenciální oleje, které příjemně a relaxačně či povzbudivě působí na vaši pokožku. Při použití se zároveň s rozpouštěním balistiku uvolňují esence a vy můžete relaxovat, vstřebávat vůni a inhalovat léčivé aroma. Jeden balistik vždy stačí na jednu koupel.

přáníčko pro nejlepší mámu: Ty jsi ta nejlepšípřáníčko pro nejlepší mámu: Ty jsi ta nejlepší

Jak na zu?

Šumivou kouli vhoďte do vody. Užívejte si, jak se pomalu a postupně rozpouští, přičemž uvolňuje esenciální oleje, které při dýchání májí léčivé, relaxační, povzbudivé účinky a příjemně vyživí vaši pokožku. Jeden balistik je určen na jednu koupel v níž krásně zjemní vodu. Vaše pokožka bude po koupeli s šumivým balistikem vláčná a voňavá, a vy se budete cítit jako znovuzrození.

přáníčko s baslikem a textem: Šťastné narozeninypřáníčko s baslikem a textem: Šťastné narozeniny

Přání s šumivým balistikem a další prima produkty jsou k dostání na oficiálním e-shopu Bomb Cosmetics Anabela.cz. Přáníčka s balistikem najdete zde.

Přáníčko s balistkem a textem: Vše co potřebuješ je láskaPřáníčko s balistkem a textem: Vše co potřebuješ je láska

Kdo je Bomb Cosmetics?

Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Využívá poznatků z aromaterapie ve formě, která je pro zákazníky pohodlná a pocitově příjemná. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svojí kvalitou, pečlivou ruční výrobou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí. Výrobce Bomb Cosmetics je firma produkující přírodní kosmetiku bez parabenů.

Zdroj Foto: Bomb Cosmetics


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!