TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!

Ilustračný obrázok k článku TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!

Ako to už býva, okolo Geissenovcov sa stále niečo deje. Tentoraz ľudí pobavil post na instagramovom profile Carmen.

Ako to už býva, okolo Geissenovcov sa stále niečo deje. Tentoraz ľudí pobavil post na instagramovom profile Carmen.

Ilustračný obrázok k článku TRAPAS Geissenovcov na Slovensku: Carmen si pomýlila krajinu?!

Na Slovensko prišlo tornádo menom Geissenovci. Nemecké televízne hviezdy si naplánovali niekoľkodňovú rodinnú dovolenku v našej krajine.

Carmen, Robert a ich dve dcéry si pozreli Devínsky hrad, navštívili historicalkú Banskú Štiavnicu, naše veľhory a stihli si aj zapózovať v priestoroch parlamentu.

Dovolenka gegen Rusku?

Scestovaná rodinka má pochodený takmer celý svet, na Slovenku však boli Geissenovci po prvý raz. Svojrázna Carmen sa pritom nezaprela a výlet dokumentovala na svojom Instagrame.

Ako sa na milionárov patrí, dovolenkári si u nás vyberali tie najluxusnejšie hotely. V jednom z nich si Carmen spravila kúpeľňovú selfie a nechtiac ňou vyvolala rozruch. K záberu napísala, že okružnú cestu po Slovensku si aj s rodinou užíva a každý deň u nás zažívajú niečo nové.

V popise fotky chcela označiť bratislavský Grand Hotel River Park na pobreží Dunaja. Geissenka sa ale pomýlila a tagla River Park Hotel, ktorý sa nachádza v ruskom Novosibirsku.

Chybu napravila

Nevinný omyl neunikol pozornosti satirickej stránky Zomri a ľudia sa na ňom dobre zabávali. Komentujúci známu boháčku nešetrili. „Podľa mňa si mysleli, že sú v Sovietskom zväze, teda aspoň Carmen určite“, objavilo sa v jednom z príspevkov. „Nakoniec ich teda Sulík vodil po Rusku“, pridáva sa ďalší komentujúci.

Vlastné pošmyknutie si ale všimla aj samotná Carmen. Fotka na jej instagramovom účte stále visí, hotel je však po novom označený správne.

Sulík ako sprievodca

Admin Zomri vytvorili meme, v ktorom spomenuli istého Richarda. Z kontextu jasne vyplýva, že ide o ministra hospodárstva Sulíka. Ten sa v súvislosti s Geissenovcami skloňuje často. Bol to totiž on, kto ich na Slovensko pozval, keď sa s nimi stretol na minuloročnej výstave Expo.

Sulík Geissenovcov počas ich slovenskej dovolenky sprevádzal, za čo ho kritizoval napríklad opozičný líder Robert Fico. Minister hospodárstva si však stojí za tým, že návšteva celebritnej rodinky je pre Slovensko skvelou reklamou.

„Rozhodli sa, že nenatočia jeden diel o Slovensku, ale tri, a všetky budú vysielané počas budúceho roka“, prezradil a zdôraznil, že každý diel dokumentárnej reality show Geissenovci – Ťažký život milionárov, má odhadom 5 miliónov sledovaní.

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Tu už nikto nič negarantuje (všimla si Anet)

Geschrieben von Zomri An Mittwoch, 11. Mai 2022

Začítajte sa do ďalších zaujímavých tém

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie zo Slovenska

Source: Dnes24.sk by www.dnes24.sk.

*The article has been translated based on the content of Dnes24.sk by www.dnes24.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!