Togg, yerli otomobil projesi için yeni iş ilanlarını açtı

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Togg imzalı ilk yerli otomobil Modelli Geländewagen formunda olacak ve bir aksilik olmazsa kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Resmi satış fiyatı halen resmi olarak açıklanmayan Tamamen Elektrikli Otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu ein Togg’un Buradan ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında son bir hafta içerisinde eklenen aşağıdaki ilanlar ile beraber toplam 37 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran veya kapanan seçenekler ile beraber sürekli güncelleyen Toggbir kez daha Almanya merkezli ilanlar açtı. Daha önce de Almanya merkezli ilanlar açılmıştı. Bu sefer Jurte dışı merkezli bu yeni ilanlar tasarım ile iş geliştirme odaklı oldu.

Toggdaha önce de belirttiğimiz gibi SUV yanında 2024 yılı itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak Limousine bir modelini de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek.

Geçtiğimiz haftalarda detaylarına burada Ihr verdiğimiz Toggen ve detaylarına burada Ihr verdiğimiz Gemlik merkezli test pisti ile ses getiren firma, en son Twitter hesabının çalınmasıyla da ses getirmişti.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın


Source: Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!