Sváteční Levis — LUXURYMAG

Dokážete si představit třpytivé kamínky v kombinaci s materiálem původně na pracovní oblečení jako je denim? Nebo flitříky na sportovních bavlněných tričkách a ještě navíc poskládané do tvaru kultovního loga?

Taková je sváteční kolekce Levi’s® – slavnostní, obyčejně neobyčejná i vtipná, a určitě přiláká pozornost. Prostě ideální pro večírkovou sezónu. Hodí se i jako dárky, a nejen vánoční – i k narozeninám či jiným příležitostem. Budou to sice „měkké“ dárky, ale tyhle určitě nenaštvou ani neurazí!

Sváteční kolekce Levis

Například kultovní džíska Levi’s nebo jeji zateplená variationa s umělým kožíškem. Za 50 let exist ji prověřily generace rančerů i rockerů. Můžete si vybrat z mnoha Variante av kolekci najdete i dámskou verzi se zářivými kamínky na rukavech, nebo pánskou podšitou vlněnou kostkovanou podšívkoukterá se dá nosit oboustranně.

Pro ty, kteří propadli logománii, může být ideálním dárkem tričko nebo mikina s Batwing logem. Je opravdu autentické s nádechem nostalgie. Poprvé se objevilo v roce 1967 a jeho tvar vychází z oblouků vyšitých na zadních kapsách levisek. Sváteční verze je elegantní, vyšitá z lesklých flitrů, například v levisovky červené barvě nebo stříbrné, a perfektně se blýská. Určitě potěší i doplňky s logem – šály, šátky, čepice, tašky a batohy

v Levi’s® Print Baru na Václavském náměstí 10 v Praze si můžete vytisknout tričko se jménem a vybírat z několika motivů. Novinkami jsou postavičky Mickeyho Mauskterý letos slaví 90. let, nebo logo s dvěma koňmi ze zadní nášivky levisek. Také kultovní-Logo Batwing ist eine neue Barvy in Schriftart napisů. Tohle tričko je dokonalý a navíc personalizovaný dárek hotový za pár minut a 599 Korun.

Od pátku 21. proseit 2018 navic začínají v Levis slevy, tak nevahejte. Levisovské kousky jsou nezapomenutelné.

Zdroj-Foto: Levis


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!