Supraland Ücretsiz Oldu – Technopat

Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunu Supraland oldu. Normaldeki fiyatı 31.30 TL olan oyun geçtiğimiz hafta verilen Maneater’ın yerini aldı.

Portal, Zelda ve Metroid’in ortak bir karışımı olarak lanse edilen oyunda keşfetmeniz, bulmacaları çözmeniz, canavarlarla mücadele etmeniz, yeni yerlere ulaşmanıza yardımcı olacak gizli yükseltmeler ve yeni geremanıy beceril.

Oyunun açıklaması ise şu şekilde: „Supraland, bir Birinci Şahıs Metroidvania Bulmaca oyunudur. Başlıca ilham kaynakları Zelda, Metroid ve Portal’dır. Supraland, oyuncunun zeki olduğunu varsayar ve bağımsız olarak oynamasına izin verir. Hikâye minimaldir, sana ulaşmaya çalışacağın kapsamlı bir hedef sunar ve ardından seni özgür bırakır. Çocuklara uygun görsellere ragmen, oyunun ana hedef kitlesi deneyimli oyunculardır. Oynama Süresi: ~12-25s.“

Supraland Minimum System Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Beispiele: Intel Core2Duo 2,66 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafiker: GTX 780
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Supraland sonrasında 23 Haziran tarihinden itibaren hediye edilecek oyunlar ise Car Mechanic Simulator 2018 und A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition olarak şimdiden açıklanmış durumda.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!