Školení „GD&T a výkresová dokumentace“

Teich, 28. Februar 2022 22:55

Geometrické kótování atoleranz (GD&T) a obecně 2D/3D výkresová dokumentace jsou v oblasti strojírenství klíčovým informačním zdrojem a zpravidla nedílnou součástí smlouvy, resp. objednávky. Dokonalé pochopení jejích zákonitostí na všech úrovních společnosti přináší řadu benefitů a eliminuje některá obchodní a technická rizika.

Technodat připravil speciální školení, které se zaměřuje na praktické ukázky aplikace geometrických tolerancí v závislosti na funkčních požadavcích na výrobek, jeho vyrobitelnost a měřitelnost dle normy ISO 8015 a navazujících norem.

Školitel je vedoucí vývojového oddělení konstrukce, kde jsou navrhovány stroje o cca 400 součástkách. Autor a schvalovatel kótovacích stylů výkresové dokumentace pro sériovou výrobu.

Pro koho je školení určeno:

  • konstruktéři
  • technologisch
  • pracovníci kvality
  • další pracovníci jako je např. obsluha NC strojů


Termín a misto školení:

12. – 13. 4. 2022
Zlín, školicí středisko TECHNODAT, CAE-systémy


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!