Skládací Galaxy Z Flip 4 mit detaillierter Darstellung. Příliš změn nečekejte

  • Samsung vládne trhu se skládacími smartphony
  • Na podzim uvede dvě nové skládačky – Galaxy Z Fold 4 und Galaxy Z Flip 4
  • Druhý zmiňovaný kousek se nyní odhaluje na detailních renderech

Galaxy Z Flip 4 opět vsadí „véčkovou“ konstrukci

Není žádným tajemstvím, že letošní podzim ukáže Samsung světu nové skládací smartphony, a to již čtvrtou generaci jeho modelů. Řeč je samozřejmě o Galaxy Z Foldu 4 a Galaxy Z Flipu 4. O těchto telefonech již něco malo víme. Nyní se však na webu 91mobile objektiv rendery, které nám dávají kvalitní pohled na to, jak von měla druhá zmíněná skládačka vypadat.

Samsung Galaxy Z Flip 4 im Design von Změny

Můžeme tedy vidět, že očekávaná novinka půjde ve šlépějích modelu Galaxy Z Flip 3. Opět se tedy setkáme s takzvanou véčkovou konstrukcí, která je mezi zákazníky velice oblíbená. Na první pohled ale chystaná generace příliš změn nepřinese. Nicméně jsme se dozvěděli, že tělo telefonu bude tlustší než v minulosti. Díky tomu von asijský gigant mohl do novinky nasadit větší baterii. V rozloženém stavu je vidět taktéž průstřel v displeji pro přední kamerku. Pod zobrazovač se neukryje ani čtečka otisků prstů, která svůj domov nalezne v zamykacím tlačítku.

Podíváme-li se na Galaxy Z Flip 4 v zavřeném stavu, tak zaujme sekundární displej. Oproti loňsku von zde měl být větší, což dá určitý prostor vývojářům aplikací, jak tento panel využít. Přesná úhlopříčka sice zatím není známá, nicméně jedna z dřívějších informací tvrdí, že panel bude mit přes 2 platz. Vedle tohoto zobrazovače výrobce nasadí dva fotoaparáty.


Čtěte take: Samsung Galaxy Z Fold 4 mit Renderech. Bude zu mischen předchůdce ein vlajky S22 Ultra


Výkonu bude na rozdávání

Co se týče specifikacím telefonu Galaxy Z Flip 4, tak již něco malo víme. Například hlavní displej se pochlubí úhlopříčkou 6,7 palců s FullHD+ rozlišením a 120Hz frekvencí. Pod kapotou poběží špičkový procesor Snapdragon 8 Gen 1+ ve spolupráci s až 8 GB RAM. Pro data uživatele si skládačka připraví 128GB úložiště. Energii má dodat 3 600mAh Akku.

Očekávaná novinka z jihokorejské dílny tak zatím dle úniků působí opravdu dobře. Již předešlá generace přitom zaznamenala úspěch. Pokud se tedy Samsungu podaří vyladit všechny neduhy, tak bychom tu mohli mit opravdu oblíbený a populární skládací telefon.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!