Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam zamanı mı?


Shiba Inu’nun (SHIB) ist ein Komisyonsuz Yatırım-Plattform von Robinhood’da listelenmesine rağmen, en son veriler köpek meme tokeninin bir yıldan fazla bir süredir en düşük islem hacmine ulaştığını gösteriyor.

Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam zamanı mı?

Robinhood’da uzun zamandır beklenen listenin ortaya çıkmasından sonra kripto tüccarları Shiba Inu Coin’i satın almak için istekli olduklarından, bir saatten kısa bir sürede dijital varlığa 1 milyar doların üzerinde akış saı.

Bununla birlikte, bir önceki çeyreğe göre 2022 yılının ilk çeyreğinde neredeyse %70 oranında düşüş kaydeden DeFi meme tokeni, aynı ayda listelenmesine rağmen Martüüşyad bu yana işbülemylerde en.

Finbold tarafından elde edilen veriler, blockchain analitik web sitesi bloxy’nin istatistiklerine göre, Nisan 2022’deki toplam SHIB işlem sayısının Mart ayındaki 329.893’ten 216.260’a düştüğünü ve toplam işlem sayısının 37.369 olduğu Mart 2021’den bu yana en büyük düşüşü işaret ettiğini ortaya koyuyor.

SHIB zinkir içi işlemler.

SHIB faizi düşüyor

Özellikle Ekim 2021’de SHIB işlemlerinin toplam sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.389.603’e ulaştı, bu da meme parası için en dikkat çekici seviyeler göz önüne alındığında, Nisan ayı senaryosunun çarpıcı biçimde farklı olduğunu gösteriyor.

Dahası, geçen ay Shiba Inu, diğer meme madeni para rakiplerinden rekabetle karşı karşıya kaldı; ApeCoin Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken, Elon Musk önerilen Twitter devralımı konusunda hala bir anlaşmaya varmaya çalışırken, Dogecoin sadece bir saat içinde piyasa değerine 2 milyar dolar ekleyerek 16,56 milyar dolardan 18,64 milyar dolara yükseldi ve en yüksek seviyeye tırmandı.

Son veriler, Shiba Inu’nun New York, Texas, California ve Nevada dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde hala en çok aranan dördüncü kripto para birimi olduğunu gösterse de, sahiplerin sayısı da azalmaya devam ediyor; En Son Zincir üSTü Veriler, Özellikle değişken Bir Kripto Pazarında, Birçok yatırımcı Shib’nin büyük birka birka birka birka birka birka birka birka älter bakacacacacacacacacacacacacacacacacacacacaca, birka birka birca yere bakacacacacacacacacacacacacacacacaca, Bakacacker Bakacacacacker, Bakacacacacker, Bakacacker Bakacacacker, Bakacacacacker, Bakacacacacker, Bakacacker, birka birka yere bakacacacacacacacacacacacacacacaca, birka yere bakacacacacacacacacacacacacacacacacaca, birka yere bakacacacacacacacacacacacacacacacacaca,


Source: Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com.

*The article has been translated based on the content of Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!