Seznam má výpadek v přihlašování, lidé se nemohou přihlásit do e-mailu


Aktualisierung: 20.06.2022 11:48

Praha – Společnost Seznam postihl dopoledne výpadek v přihlašování. Lidé se nemohou přihlásit do svých e-mailových schránek ani dalších služeb Seznamu vyžadujících přihlášení. Při práci z e-mailloveho klienta na počítači nebo mobilním telefonu by pošta měla fungovat bez větších problémů, uvedla společnost na twitteru. Mluvčí firmy Aneta Kapuciánová ČTK řekla, že technici Seznamu zjišťují důvod výpadku a pracují na nápravě.

Při pokusu o přihlášení se uživatelům zobrazují hlášení o chybě.

„Aktuálně evidujeme výpadek v přihlášení, což se mimo jiné projevuje i tím, že se lidé nemohou přihlásit do své e-mailové schránky. Důvod výpadku zatím zjišťujeme a na nápravě intenzivně, ml. Česká internetová jednička podle ní eviduje zhruba šest milionů aktivních e-mailových schránek.

E-mailové schránky na pozadí fungují, e-maily tedy chodí a odchází, pokud je lidé například spravují z nějakého e-mailového klienta, dodala Kapuciánová.

Problemy podle ní mohou mit i lidé, kteří nyní chtějí například podat inzerát přes službu S-bazar nebo využít jinou službu Seznamu, která vyžaduje přihlášení. Společnost se klientům za vzniklé potíže omluvila.


Source: České noviny – hlavní události by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – hlavní události by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!