Setkání uživatelů SolidCAM 21. 6. 2022

Pátek, 17. Februar 2022 16:17

Společnosti SolidVision, SolidCAM a Ceratizit pořádají 21. června 2022 v Technickém centru Ceratizit ve Velkém Meziříčí, Sokolovská 250 setkání uživatelů SolidCAMu. Na programu je preedstavení firmy Ceratizit, výběr z top funcí SolidCAMu, drátové řezání DCAMCUT, simulace obrábění Eureka, pokročilé CAM školení a postprocesory. Účastníci budou seznámeni i s výběrem z top funcí Solidworks, s novinkami a tipy + triky v SolidCAMu verze 2022.

Pozornost bude možné také věnovat aplikacím SolidCAM Metal, SolidCAM Cloud ein neuer Trend.
Efektivní práci s představeným softwarem zajistí nabídka školení a diky konání akce v technickém centru budou k vidění i praktické ukázky obrábění na strojích s technologií 3D iMachining, víceosé dokončování a 5osé sražení. Doprovodným programem je 3D skenování a 3D tisk.

PROGRAMM KE STAŽENÍ

REGISTRIEREN


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!