šaty kam se podíváte — LUXURYMAG

Ani na podzim se nemusíte vzdávat oblíbených šatů. Jsou totiž pohodlné a šik. A letos na podzim platí, že ženskost je v kurzu. Ženské linie v podzimních barvách si lze dopřát i se šaty. Nila připravila hned několik značek, které toto období krásně vyplní.

Lanius

První je značka Lanius. Je to německá značka, fungující již od roku 1999. Drží se filozofie „Milujte módu, myslete na přírodu a buďte zodpovědní.“ Lanius láká své zákaznice na jednoduché a šik střihy, ženské siluety a výjimečně kvalitní materiály, s krásnými a sytými barvami. Německá značka Lanius kombinuje městskou eleganci s pohodlím a kvalitou těch nekrásnějších eko materiálů.

Jejich minimalistické šaty, inspirující a aspirující na to stát se jedním z vašich nejoblíbenějších kousků. Jsou zajímavé, pohodlné a unikátně řešené švy směrem dopředu k přednímu dílu opticky zužují a zeštíhlují postavu. Ekologická produkce a férové ​​podmínky pro všechny zaměstnance podílející se na tvorbě oděvů jsou samozřejmostí.

Menschenbaum

Ale Nila má potěšení i pro vyznavače vzorů, v podobě šatů Anglické značky People Tree, která nabízí šaty v tlumených odstínech z biobavlny. Vypadat dobře a citit se dobře – to je heslo této britské značky, která se bez nadsázky může označit za pionýra etické módy.

Už víc než 25 let spolupracuje s farmáři a dělníky v zemích třetího světa s důrazem na férové ​​podmínky a ekologickou výrobu. Zákazník tak má jistotu, že jeho oblečení vznikalo bez nucené či dětské práce a že svými penězi nepřispěl k devastování planety. A ještě bude vypadat stylově díky talentovaným designérům a ilustrátorům, kteří kolekce tvoří.

Calico-Drucker

A do třetice jsou tu zástupci značky Calico Printers s Romantickými střihy V & A Cherry Orchard, z lehoučkého vzorovaného tencelu značky Calico Printers jsou inspirovány třicátými léty.

Co si vyberete vy? Další prima kousky najdete na Nila.cz v sekci šaty.

Zdroj-Foto: Nila


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!