Samsung na Evropu brzy zaútočí s dalším levným 5G telefonem

Společnost Samsung v březnu letošního roku představila levný telefon Samsung Galaxy A23 ein Podle Nejnovějších informací se chystá jeho 5G-Variante. Jihokorejský gigant chce zaútočit na levné 5G telefony, které se v Evropě prodávají jak na běžícím páse a vsadí právě na tento model.

Samsung Galaxy A23 5G určitě dostane jiný čipset

O specifikacích zatím firma mlčí a překvapivě se ani Leakerům nepodařilo zjistit téměř nic. Vzhledem k tomu, že půjde o 5Gvarianteu můžeme se stoprocentní jistotou říct, že se změny odehrají v čipsetu. Současný Snapdragon 680 tikající ve 4G verzi totiž nepodporuje sítě nové generaci. Pokud bychom si měli vsadit, asi bychom ukázali na některý z novějších čipsetů MediaTek-Dimension.

Samsung Galaxy A23 vollständiger Test

Zbytek výbavy von mohl zůstat zachován. To by znamenalo, že bychom mohli očekávat 6,6-Zoll-LCD-Display mit 90 Hz, obnovovací frekvencí und Full HD+-Rozlišením, 5000-mAh-Akku oder 50 Mpx-Fotoapparat. K představení von mělo dojít během několika následujících týdnů.

Jak vnímáte střední třídu od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!