QNAP unterstützt automatisch die Nutzung von CMS WordPress


WordPress stojí za 40 % webových stránek na světě a výpadek webu může organizacím i jednotlivcům způsobit velké ztráty. Společnost QNAP rozšířila své bezlicenční komplexní řešení zálohování/obnovy o podporu systému WordPress díky Multi-Application Recovery Service (MARS).

MARS pomáhá majitelům webových stránek zjednodušit zálohování, obnovu a migraci WordPress

WordPress stojí za 40 % webových stránek na světě a výpadek webu může organizacím i jednotlivcům způsobit obrovské ztráty. Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti počítačových, síťových a úložných řešení, posílila své bezlicenční komplexní řešení zálohování/obnovy o podporu systému WordPress uvedením recovery service (MApžby scela novéním zcela). Podniky a majitelé webových stránek mohou snadno využívat uživatelsky přívětivé rozhraní MARS a spolehlivý QNAP NAS k zálohování, obnově a migraci webů WordPress, čímž se zjednoduší správa zálohování a obnovení služeb webových.

„V důsledku stále častějších kybernetických útoků je zálohování webu zapotřebí více než kdy dřív. Při plánování zálohování webu se mnoho uživatelů může potýkat se složitostí operací zálohování, obnovy a migrace systému WordPress,“ uvedl Haru Lin, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Služba QNAP MARS umožňuje mimořádně snadné zálohování webu a je optimalizována pro zálohování souborů a databází WordPress auf QNAP NAS.“

Efektivní zálohování/obnovení WordPress a migrace stránek

Mnoho uživatelů své WordPress stránky nezálohuje kvůli složitým zálohovacím postupům, jiní se spoléhají na zálohovací služby hostitele WordPress, ale přehlížejí rizika poškození systému nebo kybernetických útokůch. S QNAP MARS bez license mohou uživatelé dávkově zálohovat soubory a databáze WordPress a využívat plánování zálohování podle četnosti aktualizací webových stránek, čímž se sníží náklady na zálohování a jeho složitost. Zálohy lze navic použít i pro libovolného hostitele WordPress, takže obnova/migrace webu je rychlá a snadná.

QNAP NAS podporuje snappy proti hrozbám ransomwaru

Jako soukromý cloud poskytuje QNAP NAS spolehlivé datové úložiště, které zabraňuje ztrátě dat v důsledku kybernetických útoků nebo selhání hardwaru, a uživatelé mají větší kontrolu nad svýmiovaní zdroji a záty daloh. Schnappschuss s více verzemi mohou účinně zmírnit hrozby ransomwaru a zvýšit tak ochranu dat. Kapacitu QNAP NAS lze rozšířit připojením úsporných rozšiřujících jednotek úložiště, čímž lze splnit větší požadavky na zálohovací kapacitu při růstu webových stránek.

Další informace o řešení zálohování QNAP pro WordPress


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!