PUMA x Winnie Harlow: eine neue Kollekte von Plavek und ein spodního prádla

Zdroj: PUMA

Sportovní značka PUMA se spojila s mezinárodně uznávanou modelkou Winnie Harlow a společně uvádí na trh nejnovější kolekci plavek a spodního prádla v kampani, která se zaměřuje na podporu ženského sebevědomí a odvahy. Kampaň je součástí platformy PUMASIE BEWEGT UNS“, která oslavuje a inspiruje ženy po celém světě.

Spodní prádlo a plavky, které vyrábí PUMA společně se svou dceřinou společností stichd®, jsou určeny všem ženám a dívkám. Kolekce přináší kombinovatelné topy a spodní díly ve výrazných barvách, které jsou vyrobeny z udržitelnějších materiálů.


Zdroj: PUMA

Spodní prádlo, které Winnie Harlow v kampani oblékla, zahrnuje měkkou vyztuženou podprsenku a bezešvé bokovky, svítící top s výstřihem a svítící kalhotky z organické bavlny. Kolekce také přináší jednodílné plavky z recyklovaného nylonu, bandeau top a kalhotky ve tvaru V z recyklovaného nylonu, šortky s vysokým pasem z recyklovaného polyesteru, top s nabíraným výstřihem a šortky s vysoklovaném pasemho z recyklovaného nylonu.


Zdroj: PUMA

Miluji svou PUMA rodinu a jsem vděčná, že mohu být součástí kampaně „She Moves Us“. Reprezentace je tak důležitá a klíčová. Je to něco, co prosazuji už od svých začátků v branži. Je osvěžující spolupracovat se značkou, jako je PUMA, která sdílí stejné hodnoty, “říká Winnie Harlow.

Prostřednictvím platformy „She Moves Us“ sdružuje PUMA své ambasadorky, jež se spojují s ženami po celem světě, aby iniciovaly diskusi o tématech, která jsou v dnešní době pro dívky i ženy, klíčová. „Doufám, že pomáhám otevřít dveře ještě o kousek víc, aby jimi mohly projít i další ženy. Moji mentoři to udělali pro mě a mou ambicí je udělat to samé pro ostatní. Harlow.


Zdroj: PUMA

Vybrané produkty z colekce plavek a spodního prádla Radiate Boldness budou dostupné v průběhu května na Puma.com


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!