Profesionální boxeři budou v sobotu v Ústí nad Labem bojovat o tři české tituly


Aktualisierung: 24.06.2022 10:09

Ústí nad Labem – Hned tři titulové zápasy nabídne v sobotu galavečer Tohle je box 4, který se uskuteční ve sportovním centru Sluneta v Ústí nad Labem. O pás profesionálních mistrů České republiky se utkají Václav Pejsar von Pavlem Šourem, Tomáš Bezvoda von Viktorem Agateljanem und Jozef Jurko von Ondřejem Buderou.

Velkou pozornost poutá souboj Pejsara se Šourem, kteří se v minulosti utkali již dvakrát a vždy se z výhry radoval Šour. Naposledy uspěl v červnu 2018. „Do zápasu asi poprvé nepůjdu coby favorit, ale těším se. Jdu si ukázat, že se umím iv téměř čtyřiceti letech stále připravit“, uvedl Šour pro web profiboxing.cz.

O dva roky mladší Pejsar přiznal, že o další souboj hodně stál. I proto Šoura vyzval v dubnu v Plzni bezprostředně poté, co porazil Egypťana Hanyho Atiya. “Celou dobu mi visí někde vzadu gegen hlavě, protože věřím, že jsem Mohl pavla minimálně v odvetě porazit. Bis řekl Pejsar na tiskové konferenci minulý týden.

Souboj Šour – Pejsar se uskuteční v nové váhové kategorii asociace WBC – Überbrückungsgewicht – tun 101,6 kg.

Již potřetí se utkají i Bezvoda s Agateljanem, preed duelem o pás šampiona ve střední váze je jejich bilance nerozhodná 1:1. Slovák Jurko bude titul v polotěžké váze obhajovat proti Buderovi.

Akce Tohle je box začne v sobotu v 18:00, hlavní zápasy bude od 21:00 vysílat ČT sport.


Source: České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz.

*The article has been translated based on the content of České noviny – sport by www.ceskenoviny.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!