Probíhá Playoff Sazka eLEague gegen CS:GO. V doprovodné soutěži můžete vyhrát hry na PlayStation


Již dnes ao víkendu se koná play-off Sazka eLeague ve hře CS:GO ak doprovodnému programu patří také soutěž, který pořadatelská organizace vypsala ve spolupráci se společností PlayStation. Vyhrát v ní můžete jeden ze tří aktuálních titulů pro PlayStation.

Na výběr je Gran Turismo 7, Horizont verbotener Westen nebo kolekce Uncharted: Legacy of Thieves. Všechny tři hry jsou k maní na PlayStation 5, první dvě jmenované také ve verzi pro minulou generaci. Vyhrát může každý, stačí sledovat sociální sítě Sazka eLEAGUE ein Fanit Nejlepším českým CS:GO organizacím v Play-off Sazka eLEAGUE přímo na oficiálním Twitchi.

Podmínky soutěže najdete v níže uvedeném příspěvku na Instagramu, kde se také soutěž odehrává. Slosování se bude konat v každý den Play-off, ještě dnes bude vylosován výherce Gran Turisma 7, v sobotu dojde na vybrání výherce Horizont verbotener Westen av neděli dojde na zlatý hřeb v podobě kolekce Uncharted.

Slosování se bude konat v průběhu streamů Play-off.


Source: Games by www.profigamers.cz.

*The article has been translated based on the content of Games by www.profigamers.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!