POCO F4 und POCO X4 GT-Modelle in resmi tanıtım yapıldı

Poco X4 GT

Poco X4 GT

Poco X4 GT

Poco X4 GT

Poco X4 GT

Poco F4

Poco F4

Poco F4

Poco F4

Xiaomi markası POCO ürün gamını hızlıca büyütüyor. Bu sefer Türkiye’de satılacak POCO F4 ve POCO X4GT karşımızda.

Söz verilen tarihte lanse edilen POCO F4 ve POCO X4 GT, orta üst seviyede iddialı görünüyor. Sürpriz taşımayan ancak şık duran gövde tasarımlarını yukarıda görebileceğiniz telefonlardan F4 modeli, gücünü Löwenmaul 870 işlemciden alıyor, 5G desteğini beraberinde getiriyor ve işlemcisini grafit tabanlı gelişmiş bir sıvı soğutma sistemi ile serin tutuyor. Maximal 1.300 nit parlaklık sunan 6,67 Zoll FHD+ 120 Hz AMOLED ekran üzerine kurulan POCO F467W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil taşıyor ve arkasında OIS’e sahip 64 Megapiksel ana + 8 Megapiksel ultra geniş açı + 2 Megapiksel makro kameralarını bir araya getiriyor. Telefonun önündeki ekran deliğinde ise 20 Megapixel selfie kamerası bulunuyor. Farklerde gelen Android 12 temelli, cihaz, Avrupa’da 8 GB RAM + 256 GB depolama için 399 Euro fiyata satılacak.

POCO X4GT modeli ise gücünü 5nm üretim sürecinden çıkan Mediatek Dimension 8100 islemciden alıyor. Maximal 650 nit parlaklık sunan 6,6 Zoll FHD+ 144 Hz LCD ekran üzerine kurulan POCO X4GT67W hızlı şarj destekli 5.080 mAh pil taşıyor ve arkasında 64 Megapiksel ana + 8 Megapiksel ultra geniş açı + 2 Megapiksel makro kameralarını bir araya getiriyor.

Telefonun önündeki ekran deliğinde ise 20 Megapixel selfie kamerası bulunuyor. Dört farklı renkte gelen Android 12 temelli, cihaz, Avrupa’da 8 GB RAM + 128 GB depolama için 379 Euro civarında satılacak.

Bu iki telefon modelinin de yakında Türkiye’de satılacağını belirtelim. Modeler Xiaomi Türkiye’nin kendi satış kanalı yanında Hepsiburada, Trendyol ve N11 gibi diğer satış kanallarında da olacak.

POCO F4 ve POCO X4GT yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle


Source: Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr.

*The article has been translated based on the content of Teknoloji haberleri – LOG by www.log.com.tr. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!