Plesové ladění — LUXURYMAG

Společenská sezóna se blíží – a tak nastal čas, abyste se letos stala královnou plesu! Vyberte si ty správné doplňky, se kterými si budete připadat jedinečná. Co myslíte, protancujete střevíčky?

Psaníčko Minozzi Milano, Stříbrošedá, 999 Kč

Plesové období je za rohem, a tak možná vybíráte co nejkrásnější šaty – ak nim patří vhodné doplňky. Bez promyšlených detailů by to prostě nešlo. Máme pro vás tipy – víme, co frčí. Zaběhnout si pro třešinku na dortu můžete třeba do Humanicu.

Psaníčko Minozzi Milano, vínová, 999 KčPsaníčko Minozzi Milano, vínová, 999 Kč

Bez psaníčka ani ránu

Trendige Psaníčka jsou stále IN. Že ještě nemáte takové, které by se hodilo na ples? Nehmen Sie an musíte prozkoumat novou kolekci od Minozzi Milano, kterou najdete už nyní v Humanicu. Minimalistické styly jsou ozvláštněny třpytivým pojetím. Praktický pomocník na nezbytnosti, jako jsou klíče, peníze nebo rtěnka, tak dokonale podtrhne vaši krásu. Bude to stříbrné nebo vínově červené psaníčko?

Lodičky Kate Grey, Schwarz, 1599 KčLodičky Kate Grey, Schwarz, 1599 Kč

Střevíčky pro královnu

Nejen Popelky mají střevíčky. Abyste byla královnou večírku, nazujte si pohádkovou dámskou obuv. Kvalitní materiály, rafinovaný styl a dokonalý lesk přináší aktuální kolekce dámských lodiček Glitter Fever. Opět je vsazeno na zdobivé prvky – pásky kolem kotníků, jemnou krajku, štrasové kamínky nebo zářivé flitry. Nic pro Popelky. Tohle je to pravé pro skutečné vládkyně tanečního sálu!

Třpytivé lodičky Kate Grey, Stříbrná, 1599 KčTřpytivé lodičky Kate Grey, Stříbrná, 1599 Kč

Zdroj Foto: Humanisch


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!