Pila na baterky je nový hit! Pořiďte si tenhle parádní kousek v neodolatelné akci

  • Jste vášnivými zahradníky a sháníte pilu na úpravu dřevin?
  • Takovou, která je tichá a zároveň výkonná?
  • Pokud ano, tak vás aktuální akce v e-shopu Cafago určitě zaujme

Akumulátorová motorová pila z e-shopu Cafago je aktuálně v akci se slevou 48 %

Pokud máte zahradu, je vlastnictví motorové pily prakticky nezbytností. Ne vždy je ale nutné mit velkou, těžkou a hlučnou benzinovou pilu, jejíž řev se nese celou čtvrtí. Pokud se vyloženě nehodláte pustit do kácení vzrostlých stromů, většinu základních potřeb v tomto směru uspokojí kompaktní pila s elektrickým pohonem.

Pořádný pomocník na baterky

Tato akumulátorová pila spadá, co se velikosti týče, mezi kompaktní modely a disponuje lištou o délce 160 mm. Zároveň je také příjemně lehká, váží jen lehce přes jeden kilogram (přesněji 1 092 gramů) a manipulace s ní tak bude velmi snadná. Příjemné ergonomii nahrává do karet také ručka s protiskluzovou povrchovou úpravou. Šasi je vyrobeno z kombinace plastu a kovu.

Kompaktní akumulátorová pila a specifikace

  • Rozměry: 370 × 110 × 100 mm
  • Delka listy: 160 mm
  • Hmotnost: 1 092 Gramm
  • Konstruktion: Kunststoff ABS + kov
  • Barva: zelena
  • Pohon: Lithiumbatterie (21V,1.2A)
Cafago

Prodejní balení je bohaté a obsahuje rovnou dva akumulátory


Čtěte take: Vy ještě nemáte světlo s větrákem 2v1? Využijte skvělou 43% slevu


Snadno a bezpečně

Hlavní předností akumulátorové pily oproti klasické elektrické je pochopitelně v tom, že vám při používání nebude nikde překážet napájecí kabel. Oproti benzinovým pilám jsou ty na baterii zase tišší a schází i onen typický zápach. Díky nízké hmotnosti a ergonomischké ručce se pak dá tato pila pohodlně používat iv jedné ruce bez výraznější únavy.

Řezání bude, i díky ostrému, vysokou teplotou kalenému řetězu hračkou a pohon této pily obstarává lithiová baterie, která se k stack připojuje ve spodní části držáku. Spolu s pilou dostanete hned dva kusy, takže jeden budete moct udržovat nabitý av případě potřeby ho jen vyměníte a můžete pokračovat v práci. Spolu s pilou pak dostanete pochopitelně i nabíječku.

Kde koupit?

Parádní akumulátorovou pilu seženete na e-shopu Cafago a aktuálně je v akci za vskutku neodolatelnou cenu sníženou o 48 %. Za tohoto praktického pomocníka zaplatíte jen 860 Korun, poštovné je navíc v ceně a jelikož se zboží posílá z německého skladu, tak už neplatíte ani žádné clo. Pokud tedy sháníte levný přístroj na zkulturnění zahrady, zde pochodíte.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!