PČ hokejā notiek cīņas par ceturtdaļfinālu un vietas saglabāšanu elitē / Diena


Tamperē B apakšgrupā plkst.16.20 tiksies ASV un Čehija, bet četras stundas vēlāk nūjas krustos Lielbritānija un Austrija. Pirmo spēli tiešraidē translēs kanāls “360TV hokejs”, bet otrais mačs būs vērojams Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV7).

ASV un Čehijas spēles uzvarētāji nodrošinās vietu ceturtdaļfinālā, bet arī zaudētājai būs labas izredzes iekļūt astoņniekā. Savukārt Lielbritānija un Austrija cīnīsies par noturēšanās augstākajā divīzijā.

B apakšgrupā pirmajā vietā ar 16 punktiem sešās spēlēs ir Somija, tālāk ar 15 punktiem sešās spēlēs ir Zviedrija, bet pa desmit punktiem piecās cīņās guvušas Čehija un ASV. Aiz labāko četrinieka ar astoņiem punktiem sešos dueļos ir Latvija, tālāk ar pieciem punktiem sešos mačos ir Norvēģija, četrus punktus sešās spēlēs guvusi Austrija, bet viens punkts sešos dueļos ir Lielbritānijai.

Savukārt Helsinkos A apakšgrupā dienas pirmajā spēlē cīnīsies Kazahstāna ar Itāliju, bet pēc tam būs Kanādas un Dānijas mačs. Pirmā spēle būs vērojama kanālos „360TV“ un „8TV“, bet otro maču translēs „360TV hokejs“.

Kazahstāna un Itālija cīnīsies par vietas saglabāšanu Eliten divīzijā, bet otrā mačā Dānijai trīs punkti būs svarīgi cīņā par vietu ceturtdaļfinālā.

Helsinku grupā līdere ar ar 18 punktiem sešos dueļos ir Šveice, 15 punkti sešos mačos ir Vācijai, bet 12 punktus piecās cīņās guvusi Kanāda. Deviņi punkti piecās cīņās ir Dānijai, bet sešās – Slovākijai. Piecus punktus guvusi Francija, It.lijai ir viens punkts sešās cīņās, bet Kazahstāna pagaidām ir bešā.

Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra vājākās komandas atšķirībā no pagājušā gada pametīs spēcīgāko divīziju, un nākamgad to vietā starp 16 labākajām būs Slovēnija un Ungārija.

2022.gada pasaules čempionāts Somijā norisināsies līdz 29.maijam.


Source: Diena.lv by www.diena.lv.

*The article has been translated based on the content of Diena.lv by www.diena.lv. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!