PARTIZAN SIGURAN NA ‘KROVU’: Istorija je ispisana – Rikardo Gomeš pretekao Santrača i Kežmana! (FOTO) (VIDEO)

Crno-beli i dalje u trci za titulu!

U okviru 36. kola nacionalnog prvenstva Srbijefudbaleri Partizana Savladali su Voždovac na stadionu ‘Krow‘. Zmajewi nisu uspeli da se suprotstave favorizovanim gostima, pa su crno-beli rezultatom 0:3 stigli do nova tri boda, koja ih ostavljaju u trci za šampionsku titulu pred odlučujuće kolo.

Fudbal-Super League Saison 2021/2022
Vozdovac gegen Partizan
Belgrad, 16.05.2022.

Uspeli su gosti da zatresu mrežu Voždovca već u 1. minutu susreta, ali je pogodak Partizana poništen zbog nedozvoljene pozcije.

Nije se dugo čekalo na promenu rezultata. Igrao se 29. Minute kada je Rikardo Gomeš oboren u kaznenom prostoru domaćina, pa je sudija Stojanovic pokazao na belu tačku. Napadač crno-belih postigao je 36. pogodak ove sezone u svim takmičenjima, te tako srušio rekord i postao najbolji strelac u istoriji Partizana u jednoj sezoni. Rikardo je prestigao Mateju Kežmana i Slobodana Santrača.

Samo 12 Minuten kasnije gosti su duplirali vođstvo. Ponovo je Rikardo bio precizan sa bele tačke, jer je jedan od domaćih fudbalera najpre igrao rukom u šesnaestercu.

Konačan rezultat postavljen je uu 67. minutu meča. Nakon centaršuta iz kornera, najviši u skoku bio je Igor Vujacickoji je savladao golmana Krunića i overio trijumf aktuelnog vicešampiona Srbije.

Partizan ponovo ima dva boda zaostatka u odnosu na prvoplasiranu Crvenu zvezdua crno-beli će u odlučujućoj rundi ugostiti Radnicki iz Niša.

Source: Sportske vesti – HotSport by hotsport.rs.

*The article has been translated based on the content of Sportske vesti – HotSport by hotsport.rs. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!