Paměti DDR5 trápí vysoké latence, ale G.Skill nabídne řešení


Samozřejmě půjde o nový kit pamětí, kde budou latence nízké jak hladina cukru v krvi.

Časování pamětí DDR5 není kdovíjak zázračné. Aby mohly dosahovat vysokých frekvencí, bylo nutno něco obětovat. Je to dvousečné, neboť nízké časování se na výkonu pamětí podílí také dost zásadním způsobem. Firma G.Skill hat ein neues Modul mit einer Kapazität von 16 GB und 32 GB und einer Geschwindigkeit von 5600 MT/s. A nejlepší je časování, které se snížilo na CL28 34-34-89.

Paměti budou dostupné později v květnu tohoto roku v kitech 32Gb a 64GB pod značkami Trident Z5 RGB, Trident Z5 und Ripjaws S5. Nechybí samozřejmě hliníkový chladič a RGB podsvícení. K tomu je tradičně přítomné XMP 3.0 pro automatické nastavení. Ale pozor, tyto paměti fungují mimo specifikace JEDEC – potřebují výkonné desky av podstatě jsou designované pro Intel Z690 a specifický paměťový řadič.

Zdroj: Tomshardware

Paměti DDR5 nakoupíte u CZC


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!