Özcan Deniz’den evlilik teklifi! Sevgilisi Samar Dadgar açıkladı


Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) geleneksel hale getirdiği, iki yıldır koronavirüs pandemisi nedeniyle gerçekleşmeyenalışveriş şenliği, bu sene Kuruçuşme’de bir otelde gerçekleşti. 150 firmanın stand açtığı etkinliğe, Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar da da destek verdi. Standının önünde soruları yanıtlayan Sagdar, „İlk kermesimiz çok heyecanlıyız“ dedi.

ÖZCAN’LA KAPADOKYA TATİLİ

Samar Dadgar, Feyza Aktan’la evliliği 15 ayda biten ve üç yaşındaki oğlu Kuzey’in velayeti annede kalan Özcan Deniz’le aşk yaşıyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu ile çıktıkları Kapadokya tatili sorulan İranlı modacı, „Çok güzel geçti, tatlı geçti ama iki gün gidip geldik“ dedi. “Sosyal medya paylaşımlarının bir hayli beğeni aldığı” yorumuna ise “Çok güzel oldu, bu konuları konuşmasak” diyerek, utandığını belirtti.

“EŞLİK ETTİĞİMDE KEYİF ALIYORUM”

Yükseklik korkusu olduğu için Kapadokya’da balona binemediklerini dile getiren 27 yaşındaki tasarımcı, Özcan Deniz’in bayram sahnelerinde yanında olup olmayacağı sorulunca, şu yanıtı verdi:

“Yeni koleksiyon için işlerim başladı. Elimden Geldiğince eşlik etmeye çalışacağım. Eşlik ettiğimde çok keyif alıyorum. Tatil çok olmayacak bu sene, konserleri çok yoğunlaştı. Bu sebepten dolayı.”

“ÖZCAN’IN TARZINA KARIŞMAM”

“Özcan Deniz’in tarzına karışır mısınız?” şeklindeki soru üzerine genç modacı, „Hayır. Tarzını beğeniyorum, ben karışmam. Arada sırada fikir veririm. Özcan çok güzel giyiniyor, çok beğeniyorum tarzını.

“Tasarladığım elbiselerde fikir alıyorum” diyen Samar Dadgar, “Açık modelleri giymediğim sürece onaylandı” sözleriyle, Özcan Deniz’in kendisine elbise seçiminde karıştığını söyledi.

DÜĞÜN TARİHİ AÇIKLAMASI

Samar Dadgar, basın mensuplarının ‘evlilik’ ile ilgili sorusuna, “Şu an tarihi konuşmadık, evlilik teklifi oldu. Hiç beklemediğim bir anda çok güzel oldu. Yeni yılın ilk saatlerinde evlenme teklifi etti Kıbrıs’ta. bir şey oldu. Düğün bu yaz olmayacak” karşılığını verdi.

“DİZ ÇÖKTÜRMEDİM”

Güzel tasarımcı, “Evlilik teklifi yaptığı sırada Özcan Bey diz çöktü mü?” sorusu üzerine, “Diz çökmedi, hayır. Çöktürür müyüm?” şeklinde konuştu.

(Millibett)


Source: Anasayfa Manşet by www.acunn.com.

*The article has been translated based on the content of Anasayfa Manşet by www.acunn.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!