Ostapenko iekļūst Īstbornas WTA 500 sērijas turnīra final / Diena


Pērnā gada Īstbornas turnīra čempione Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 14.vietu un turnīrā izsēta ar astoto numuru, ar 6-2, 6-2 pieveica ranga 26.pozīcijā esošo Kamilu Džordži, kura Īstbornā saņ2ēurumusi.

Spēli ar pārliecinošu uzvaru savas dient geimā sāka Ostapenko, līdz pat ceturtajam geimam servējošajai tenisistei pārliecinoši izmantojot dient priekšrocības. Arī ceturtajā geimā, kas ar desmit izspēlēm bija garākais setā, uzvarēja servētāja – Džordži.

Tomēr sestajā geimā itāliete sagādāja divas pēc kārtas breikbumbas Ostapenko, Latvijas tenisistei izmantojot otro, – 4-2.

Astotajā geimā ar Džordži dubultkļūdu servē Latvijas tenisiste ieguva trīs setbumbas pēc kārtas, izmantojot trešo, kad Džordži bumbiņu raidīja pāri laukumam, – 6-2.

Otrā seta trešajā geimā ar dubultkļūdu Latvijas tenisiste deva pretiniecei divas breikbumbas pēc kārtas, taču atspēlējās, pēc viena no sitieniem pa līniju punktu saņemot pēc video atkārtojuma noskatīšanās.

Pēc vēl viena video atkārtojuma, bumbiņai trāpot pa sānu līniju, Ostapenko panāca 3-1.

Astotajā geimā ar dubultkļūdu Džordži ļāva Latvijas tenisistei iegūt mačbumbu, kura arī tika izmantota, itālietei raidot bumbiņu tīklā.

Džordži rezultatīvāk servēja – piecas netveramas serviert pret Ostapenko trim -, taču pieļāva arī vairāk dubultkļūdu (5:2).

Gandrīz visos rādītājos pārāka bija Latvijas pirmā rakete, ar pirmo servi gūstot punktus 78,1% gadījumu (Džordži – 57,6%), kā arī atspēlējot abas breikbumbas un realizējot četras no deviņa

Visā spēlē Ostapenko uzvarēja 60 no 102 izspēlēm.

Otrā pusfinālā turnīra 14.rakete Petra Kvitova no Čehijas (WTA 31.) ar 7-6 (7:5), 6-4 pieveica Beatrisi Hadadu-Maju (WTA 29.).

2016.gada Katovices WTA “International” sērijas turnīra pusfinālā uzvaru cīņā ar Ostapenko svinēja Džordži, bet nākamajā gadā Vimbldonas čempionāta trešās kārtas spēlē pārāka bija Ostapenko.

Latvijas tenisiste bija brīva no pirmās kārtas, otrajā ar 6-4, 6-4 pārspēja Austrālijas tenisisti Ajlu Tomļanoviču (WTA 45.) un trešajā kārtā guva uzvaru pār amerikānieti Medisonu Kīzu (WTA 24.), pretiniecei cīnot pīcāc seta pirpikurņu ar 6-3 uzvarēja Ostapenko. Ceturtdaļfinālā Latvijas tenisiste ar 6-3, 6-2 pieveica ukrainieti Anhelinu Kaļiņinu (WTA 36.).

Džordži, kura izsēta ar 12.numuru, pirmajā kārtā bija brīva, otrajā kārtā ar 7-5, 6-4 pārspēja kanādieti Rebeku Marino (WTA 107.), trešajā kārtā ar 7-5, 6-3 pieveica ar piekto numuru izsēto Gavrin.jito Mugurusu (WTA 10.) kein Spanijas, bet ceturtdaļfinālā ar 6-2, 6-1 sagrāva Viktoriju Tomovu (WTA 128.) kein Bulgārijas.

Turnīrs Īstbornā norisināsies līdz nedēļas beigām, un šīs ir pēdējās sacensības pirms Vimbldonas čempionāta.


Source: Diena.lv by www.diena.lv.

*The article has been translated based on the content of Diena.lv by www.diena.lv. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!