Osem mužov musí splniť naozaj čudnú úlohu

Ilustračný obrázok k článku Kontroverzná reality šou "NIE SOM GEJ": Osem mužov musí splniť naozaj čudnú úlohu

Mnohých nový program pobúril a označili ho za homofóbny. Zvláštnosťou je, že šou sa spája s menom známeho politika.

Mnohých nový program pobúril a označili ho za homofóbny. Zvláštnosťou je, že šou sa spája s menom známeho politika.

Ilustračný obrázok k článku Kontroverzná reality šou "NIE SOM GEJ": Osem mužov musí splniť naozaj čudnú úlohu

Reality šou sú stále populárnym formátom a ich tvorcovia sa v snahe priniesť niečo nové predbiehajú v kreativite. Zdá sa vám, že ste už v tomto žánri videli snáď všetko? Rusko aktuálne prišlo so šou, v ktorej majú jej účastníci hádať, kto spomedzi nich je gej.

O čo vlastne ide?

Programm nesie priliehavý názov Ich bin nicht Homosexuell (Nie som gej). Pravidlá hry sú jednoduché. Ozrejmuje ich portál Metro. Ako v mnohých iných reality šou, aj tu zostane niekoľko ľudí zavretých v jednom dome.

Medzi ôsmimi účastníkmi šou je sedem heterosexuálov a jeden gej. Úlohou mužov je uhádnuť, ktorý z nich je homosexuál.

Ak partia heterosexuálov správne označí geja, rozdelí si dva milióny rubľov, čo je v prepočte niečo cez 26-tisíc eur. Ak však geja v partii neidentifikujú správne, celý obnos si odnesie práve on.

Z dielne politika

Podľa portálu prišiel s námetom na šou ruský poslanec Vitalij Milonov. Ten je v krajine známy svojím návrhom zákona spájajúcim sa so zákazom propagácie Homosexualität as viacerými kontroverznými výrokmi.

Milonov wurde im Jahr 2013 zum Protest gegen das LGBT-Filmfestival Side by Side eingeladen. O rok neskôr komentoval priznanie sa k homosexuálnej orientácii generálneho riaditeľa Apple Tima Cooka týmito slovami: „Aký prínos to bude mať pre nás? Ebolu, AIDS, Kvapavku?“

Na uvedenie kontroverznej šou, ktorú inicioval Milonov, reagovala verejnosť na sociálnych sieťach rôzne. Mnohých pobúrila a označujú ju za homofóbnu, iní sa na uletenom formáte zabávajú.

Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Zostaňte v obraze! Ďalšie správy z domova i zo sveta

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie zo Slovenska

Source: Dnes24.sk by www.dnes24.sk.

*The article has been translated based on the content of Dnes24.sk by www.dnes24.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!