Oferty na internet stacjonarny bez zobowiązania. Szukamy najtańszej oferty

Zestawienia ofert naszych telekomów to również kopalnia pomysłów z Waszej strony. Doceniam i dziękuję. Pod ostatnim zestawieniem najtańszych ofert na internet stacjonarny pojawiła się w komentarzach propozycja zrobienia zestawienia ofert na internet stacjonarny bez zobowiązania.

Podejrzewam, iż wiem skąd ten pomysł – wiele osób w Polsce wynajmuje mieszkanie, często nie jest to rozwiązanie na lata, a dostępu do internetu potrzebujemy również w wynajętym mieszkaniu. Warto więc skorzystać z oferty bez zobowiązania, którą to można w każdej chwili wypowiedzieć, zwłaszcza w przypadku nagłej zmiany miejsca zamieszkania.

Prześledziłem takie oferty u naszych operatorów, i pewnie Was to nie zdziwi – są one droższe od standardowych abonamentów z wielomiesięcznym zobowiązaniem. Trudno się temu dziwić, to często wiąże się z inwestycją, na przykład pociągnięciem dodatkowych kabli, a ryzyko odejścia klienta w każdej chwili bez spodziewanego zwrotu z tej inwestycji duże.

Niemniej są takie oferty, sprawdźmy w jakich cenach. Pod uwagę bierzemy dwóch największych operatorów kablowych – UPC i Vectra oraz Orange, Play. T-Mobile nie ma oferty na internet stacjonarny bez zobowiązania, podobnie jak Plus, ale w miejsce Plusa sprawdzimy dodatkowo Netię.

Dla uproszczenia do porównania weźmiemy plany z najwyższym limitem prędkości w ofercie, podobnie jak w poprzednim wpisie z najtańszą ofertą na internet stacjonarny z zobowiązaniem – wiadomo, że mniejsze limity będą tańsze.

Internet stacjonarny bez zobowiazania w Netia

Zaczynamy alfabetycznie od Netii, która plan w ofercie bez zobowiązania z limitem prędkości pobieranych danych do 1 Gb/s wyceniła na 80 zł miesięcznie.

To o 10 zł drożej niż w ofercie z zobowiązaniem na 24 miesiące, gdzie dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące nie ponosimy opłat – to jedyna różnica w tych dwóch opcjach.

Internet stacjonarny bez zobowiazania w Orange

W Orange kann mit begrenztem Datenvolumen von 1 Gb/s 89,98 zł kosten.

W tym przypadku oferta bez zobowiązania jest droższa również o 10 zł, dodatkowo w ofercie z zobowiązaniem w miejsce jednego darmowego miesiąca są dwa miesiące abonamentu za 0 zł za zakup online.

Internet stacjonarny bez zobowiazania w Play

Play nie ma światłowodów w ofercie bez zobowiązania, za to jest taka opcja w internecie stacjonarnym z limitem prędkości do 600 Mb/s, która kosztuje 60 zł miesięcznie.

Tyle samo zapłacicie miesięcznie za ten plan w ofercie z zobowiązaniem z tą różnicą, że dopiero od siódmego miesiąca. Pierwsze pół roku jest za darmo.

Internet stacjonarny bez zobowiazania w UPC

UPC z kolei w ofercie bez zobowiązania proponuje plan za 89,99 zł.

W ofercie z zobowiązaniem ten sam plan kosztuje 79,99 zł, czyli 10 zł taniej.

Internet stacjonarny bez zobowiazania w Vectra

Ostatni ze sprawdzanych operatorów, podobnie jak Play ma w ofercie bez zobowiazania plan z limitem prędkości do 600 Mb/s, jednak w cenie nieco wyższej – 64,99 zł miesięcznie.

Ta Sama Oferta z Zobowiązaniem na 9 miesięcy kosztuje 49,99 Zł Miesięcznie, Podobnie jak z Zobowiązaniem na 12 Miesięcy, Ale Tylko Przez. ,99 zł.

Najtańsza oferta na internet stacjonarny bez zobowiązania

Cena miesięczna Spiel Vectra Netia Orange UPC
Limit prędkości 600 Mbit/s machen 600 Mbit/s machen mach 1 Gb/s mach 1 Gb/s mach 1 Gb/s
Opłata miesięczna 60,00 zł 64,99 zł 80,00 zł 89,98 zł 89,99 zł

Tak więc najtańsza opcja na internet bez zobowiązania z największymi limitami prędkości jest w Play i Vectra – jednak w ich przypadku maksymalny limit to 600 Mb/s. Większe limity do 1 Gb/s najtaniej kupicie w Netii za 80 zł, aw Orange i UPC prawie 10 zł drożej.

Archivbild von Depositphotos.


Source: AntyWeb by antyweb.pl.

*The article has been translated based on the content of AntyWeb by antyweb.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!