Nichts Telefon (1) bol v rukách známeho YouTubera. Prináša zaujímavé LED svetlá

MKBHD je dlhoročnou stálicou v technickom odvetví platformy YouTube. Teraz sa mu do rúk dostal Nothing Telefon (1) a musíme uznať, že už na prvý pohľad vyzerá veľmi zaujímavo. Na jeho zadnej strane sa nachádzajú desiatky LED diód, ktoré tvoria zaujímavý dizajn. V prípade prichádzajúcej notifikácie sa telefón rozsvieti. Bude možné si zvoliť rôzne štýly osvetlenia pre jednotlivé aplikácie. Spodné LED diódy svietia v prípade nabíjania a indikujú percentuálny stav nabitia batérie.

V systéme je nahraných niekoľko vyzváňacích tónov, na ktoré svietidlá do rytmu zvuku efektne reagujú. Ide o niečo nové, čo sme ešte na smartfóne nevideli. Nichts Telefon (1) mnohých vrátane nás zaujal ešte pred jeho samotným oficiálnym predstavením. Toho sa mimochodom dočkáme už 12. júla. Pre viac detailov vám rozhodne odporúčame pozrieť Marquesove video. MKBHD nezabudol dodať, že telefón sa celkom nápadne podobá na iPhone 12. To však rozhodne neberieme ako nevýhodu, skôr naopak.

Nichts Telefon (1): Poznáme dizajn zadnej strany telefónu

15.6.2022

Spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus, Carl Pei, sa po opustení firmy vydal svojou vlastnou cestou a vytvoril značku Nothing. Svoj prvý smartfón Nichts Telefon (1) pomaličky odhaľuje už niekoľko týždňov až mesiacov. Teraz sme sa však dočkali plnohodnotnejšieho pohľadu na jeho pravdepodobne priehľadnú zadnú stranu. Informacie priniesol web Android-Autorität.

Prvý telefón značky Nothing sa bude vyznačovať zaujímavým a nezvyčajným vzhľadom

Ako sme už naznačili, zadná strana smartfónu je s najväčšou pravdepodobnosťou priehľadná. Vidíme cievku potrebnú na bezdrôtové nabíjanie, logo značky Nothing a dvojicu fotoaparátov doplnenú o LED blesk. Teraz nám ostáva dufať, že druhý snímač je ultra širokouhlý alebo teleobjektív s viacnásobným optickým priblížením. Hĺbkový alebo makro senzor von boli celkom sklamaním. Ide o iný dizajn, na aký sme zvyknutí.

Nichts Telefon (1) dizajn
Dizajn zadnej strany pripravovaného smartfónu značky Nichts | Zdroj: AndroidAuthority.com

Priehľadné smartfóny tu boli aj v minulosti. Za zmienku stojí napríklad Xiaomi Mi 8 Explorer Edition. Toto zariadenia vzbudilo veľa pozornosti, pretože bolo skutočne unikátne na tú dobu. Aj napriek tomu, že súčiastky pod sklom neboli pravé, telefón vyzeral skutočne zaujímavo a pre niekoho možno aj krajšie, ako pripravovaný Nichts Telefon (1). Predstavenie tohto modelu sa očakáva už počas špeciálnej udalosti 12. júla. Ako sa vám pozdáva takýto vzhľad? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Nichts Telefon (1): Poznáme oficiálny dátum predstavenia

8.6.2022

Zakladateľ spoločnosti OnePlus, ktorý teraz vytvoril novú značku Nothing, Carl Pei, informoval o dátume oficiálneho predstavenia smartfónu Nothing Phone (1). Ide o prvý telefón tejto novej firmy. Informaciu na internet zverejnil portál Telefon-Arena.

Nichts Telefon (1) uzrie svetlo sveta už o mesiac

Dátum predstavenia novinky je 12. júl. Konkrétnejšie sa tak stane o 17:00 nášho času. Udalosť nesie pomenovanie „Nothing: Return to Instinct“. Nothing tvrdí, že ich telefón bude „niečim, čo ste doteraz ešte nevideli“. Sme tak veľmi zvedaví, čo si pre nás Carl Pei spolu s jeho tímom prichystal. Zariadenie von sa malo pohybovať na úrovni 500 amerických dolárov. O špecifikáciách smartfónu nevieme v tomto momente prakticky nič.

Nichts Telefon (1): Predstavený von mohol byť už onedlho

26.06.2022

O spoločnosti Nothing ste už zrejme počuli. Jej hlavou je zakladateľ značky OnePlus, Carl Pei. Ten po svojom odchode z OnePlus založil spomínanú firmu. Jej prvým produktom boli slúchadlá Nothing Ear (1). Onedlho sa máme dočkať predstavenia smartfónu Nothing Phone (1). Webový Portal GizmoChina prezradil presný dátum oficiálneho predstavenia.

Nichts Telefon (1) je zatiaľ záhadným smartfónom

V marci tohto roka Carl Pei prehlásil, že spoločnosť Nothing pracuje na smartfóne s názvom Nothing Phone (1). Taktiež bolo vtedy naznačené, že k predstaveniu dôjde v priebehu leta. Teraz už vieme, že sa tak má stať presnejšie 21. júla. Nejde však o informáciu, ktorá je na 100 Prozent istá. Predstavenie môže čokoľvek skomplikovať az toho dôvodu nie je vylúčený presun predstavenia na iný termín. Momentálne ani vlastne nevieme, akými parametrami bude telefón disponovať.

Nichts
Nichts | Zdroj: GizmoChina.com

Cenová kategória von sa mala pohybovať v okolí 500 € čo naznačuje, že Nothing Telefon (1) pravdepodobne nebude pravou vlajkovou loďou. Malo von ísť skôr o atraktívne zariadenie strednej tryy s unikátnym dizajnom. Tweet zakladateľa firmy naznačuje, že mobil by mal podporovať bezdrôtové nabíjanie. Niektoré dohady tvrdia, že v útrobách pripravovanej novinky by sa mal ukrývať nedávno predstavený čipset Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1.

Nichts Telefon (1)
Nichts Smartfon | Zdroj: Gizchina.com

Operačným systémom bude samozrejme Android, no prekrytý nadstavbou NothingOS, ktorá bude možno pripomínať staré zlaté časy OxygenOS. Zariadenie má dostať až trojročnú podporu veľkých aktualizácií operačného systému a štyri roky bezpečnostných záplat. Veríme, že o pár dní až týždňov budeme mať o tomto zatiaľ pomerne záhadnom smartfóne viac informácií. Určite nás bude zaujímať, čo sa zakladateľovi značky OnePlus podarí vytvoriť s jeho novým počinom.


Source: MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk.

*The article has been translated based on the content of MojAndroid.sk by www.mojandroid.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!