Niceboy chystá další sluchátka HIVE. Má k nim novou aplikaci

Značka Niceboy hodlá v letošním roce uvést na trh hned několik nových modelů bezdrátových sluchátek spadající do populární řady HIVE. Jako první se v roce 2022 dočkaly další generace špunty Podsie, jejichž třetí verze se může připojit do aplikace Niceboy ION. Ta těmto i dalším sluchátkům nabídne možnost měnit nastavení ekvalizéru, sledování hladiny nabití nebo vzdálené hledání. Niceboy HIVE Podsie 3 se dále chlubí například dlouhou, až 35hodinovou výdrží.

Novinka je již nyní dostupná ve dvou barevných variationách – černé a bílé. Preis je 1 199 Kč. Sluchátka podporují kodeky AAC a SBC, preičemž využívají přenos skrze Bluetooth 5.1. Se zabudovaným mikrofonem a funkcí k potlačení šumu lze se sluchátky telefonovat bez ruchu okolí. Diky kryptisch IP54 jsou odolná proti dešti, potu i prachu.

Niceboy HIVE Podsie 3 bezdrátová sluchátka

Na jedno nabití hrají až 9,5 hodiny, s dobíjecím pouzdrem je pak k dispozici energie na dalších 25,5 hodin. S rychlým nabíjením stačí 5 minut a sluchátka budou nabitá na 1,5 hodiny poslechu.

Která sluchátka od Niceboy jste už vyzkoušeli?

Zdroj: TZ


Source: Svět Androida by www.svetandroida.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět Androida by www.svetandroida.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!