Neodolatelná nabídka! V Česku teď můžete mit 50 GB dat za proklatě nízkou cenu

  • K letní pohodě patří určitě pořádný nášup dat
  • A ví to i virtuální operátor Mobil.cz, který si připravil zajímavou akci
  • Balík s 50 GB mobilních dat můžete mit za proklatě nízkou cenu

Chcete pořádný balík mobilních dat za co nejlepší cenu?

Virtuální operátor Mobil.cz, fungující na síti T-Mobile, patří k největším a také nejpopulárnějším u nás. Zaměřuje se na levné volání a dostupná data, přičemž nyní si pro své stávající zákazníky připravil akci, díky které nebudou mit v letních měsících o data nouzi.

50 GB dat za pouhých 399 Kronen

Léto s pořádným balíkem dat! Právě tak se tato akce jmenuje a nabídka je to vskutku zajímavá – 50 GB dat za pouhých 399 Korun na měsíc. To je opravdu velmi slušná porce za více než rozumné peníze. Nabídka platí pro stávající uživatele virtuálního operátora Mobil.cz.

Akce začíná příští týden, 21. června a tento objem dat za výše zmíněnou úplatu bude k dispozici až do konce letních prázdnin, tedy do 1. září 2022 pořiďte si Jeho SIM-Karte.

Tarif u operatora

Díky pořádné náloži dat si s Mobil.cz užijete léto bez starostí


Čtěte take: Neomezený tarif za pár šupů? Vrací se záměrně skrytá nabídka od T-Mobilu!


Jak na zu?

Tento zvýhodněný balíček si uživatelé virtuálního operátora můžou aktivovat buď v samoobsluze, nebo v mobilní aplikaci Mobil.cz. Aktuálně se jedná o jednu z nejvýhodnějších akcí na trhu, co se ceny za 1 GB dat týče. Neco podobného nabízí třeba konkurenční BLESKmobil, ale 30 GB za 599 Kronen se na nejnovější nabídku Mobil.cz pochopitelně nechytá.

Na závěr ještě dodáme, že pokud si chcete zakoupit SIM-Karte tohoto operátora, tak ta vás vyjde na 200 Korun (s 200korunovým kreditem) a doprava je zcela zdarma. Mobil.cz podporuje nimmt virtuální eSIM, jenž stojí stejných 200 Kronen und tu si lze vyřídit online za nějakých 5 minut.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!