Nemáte rádi jakkoli viditelné kabely uvnitř PC? Project Stealth je něco pro vás


Konec všem těm ošklivým kabelům! Vnitřek PC bude čistý jako svědomí matky představené.

Vyřešit a dovedně natahat kabely v PC skříni bývá občas složité. Tedy je to složité jen pokud vám to dělá vrásky, já osobně na to dlabu. Skříň od Fractalu dřepí na zemi a co je uvnitř mě ani za mák nezajímá, stačí aby se kabely necpaly do větráků. Pak jsou tu lidé, kteří mají case třeba na stole, mají prosklenou bočnici a rádi pozorují čistý střídmě osvětlený interiér a obdivují své komponenty. Tací si musí dát velkou práci s tím, aby vše bylo elegantně uspořádané a dráty netrčely do všech směrů.

Pro takové detailisty vytvořila firma Gigabyte takzvaný „Project Stealth“. Jde o soubor základní desky, grafiky a skříně vytvořené speciálně na absolutní ukrytí kabeláže. Motherboard Z690 Aorus Elite hat eine konektory na zadní straně a právě one custom case, konkrétně Aorus C300 Glass, je na ni preipravený. Gleiche Plattform für Grafikdesign RTX 3070 Gaming OC 8G. Výsledkem je naprosté odklizení nepěkných kabelů a ten nejčistší možný interiér. Pěkne.

Zdroj: Gigabyte


Source: Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz.

*The article has been translated based on the content of Pctuning – Všechen obsah by pctuning.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!