Nákupní tipy na jarní toulání se přírodou i městy

Foto: pexels / Dominika Roseclay

Pečující mýdlo na holení pro ženy

Mýdlo na holení v kostce! Jemné pečující mýdlo na holení od Balade en Provence navržené speciálně pro ženy. Chrání pokožku před podrážděním a efektivně ji hydratuje. Vhodné na holení celého těla. Ručně vyrobené pomocí studeného procesu, v BIO kvalitě. Tohle kombo přináší šetrnost k pokožce i životnímu prostředí, za to má od nás velké sympatie.

Dámské mýdlo na holení v kostce Orange blossom od Balade Provence seženete na Flowbase v kompostovatelné papírové krabičce. V plechovém obalu je ideální na cesty / 209 Kč

Lehká dámská bunda Buschmann

S kým jiným vyrazit do přírody než s českou značkou Buschmann. Ta je na dobrodružství doslova kovaná a budete se s ní cítit plně vybavení a připravení na všechno. Kromě Drobností, Které vám pomůžou Rozdělat oheň nebo udržet vodu čistou, doporučujeme i tuto jarní bundu, která vám přijde vhod iv ájödních. Máme otestováno na vlastním těle a vřele doporučujeme.

dámská bunda BABETTE značky BUSHMAN má voděodolnou membránu a lehkou podšívku ze 100% bavlny, 4 799 Kč

Letní slunečí péče

Věděli ausschreiben Ze první spáleniny od Sluníčka přicházejí už v jarních měsících, kdy nám ještě nepřijde Wichtige pleť Před sluníčkem chránit, Naopak už ale paprsky nabírají na SILE a můžou napáchat spoustu neplechy. Kosmetický set Letní sluneční péče je určený pro ucelenou letní péči pro dosažení nejlepšího možného efektu opálené pokožky a zachování její ochrany, hydratace, regenerace a stárnutí pokožky při nadměrní vystavení slu.mu zení slu.

letní sluneční péče Yellow Rose obsahuje Aloe vera gel, nemastný rychle opalovací olej SPF 10+ UVB/UVA and protivráskový ochranný opalovací krém SPF 50+ UVB/UVA

Praktický i elegantní doplněk

Elegantní šátek na cestách poslouží hned na několik způsobů. Ochrání pokožku hlavy před ostrými slunečními paprsky, udělá parádu na krku či ve vlasech jako čelenka nebo jen tak zavázaný na zápěstí. Dokáže však zachránit ledajakou situaci. Je malý a skladný, proto byste na něj neměli při výletech zapomínat.

šátek Anna Feld 310 Kč

Bylinný balzám na svaly a klouby

Po aktivním toulání se přírodou, může přijít určité nepohodlí, bolesti svalů a kloubů. Nenechte se odradit a vyrazte příště znovu. Dobrým pomocníkem vám bude Bylinný balzám Inlight Bio Recovery, který obsahuje jedinečnou kombinaci rozmarýnu, třezalky a dalších ingrediencí známých pro svou schopnost účinně mírnit bolest svalů a kloubů.

Inlight Bio Recovery balzám na svaly a klouby 895 Kč


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!