My Dear Clothing má novou kolekci! — LUXUSMAG

Česká streetwearová značka Meine liebe Kleidung se v zimě hlásí s velmi zajímavými novinkami. Jednou z nich je zbrusu nová kolekce Winter 2018, která se nese v oblíbeném duch „für immer jung“. Kromě toho ale značka přibrala i nového kolegu, který pomáhá rozšiřovat sortiment značky, do nabídky přidala i originální doplňky, a navíc spustila vlastní e-shop!

Meine liebe Kleidung je dostupnější!

Nejen aktuální kolekci, ale celý sortiment značky Meine liebe Kleidung si nyní můžete objednat na jejich vlastním e-shopu. A navíc s výrazně příznivější cenovkou! „E-shop jsme si nadělili k pátým narozeninám. Díky tomu, že jsme se osvobodili od marže přeprodejců, teď všechno prodáváme za nižší ceny než v minulosti. Navíc jsme také přetáhli veškerou výrobu kompletně do Čech a na Slovensko,“ vysvětluje Zbyněk Štandera, návrhář značky.

Zimas Puncem-Originalität

Zimní kolekce české značky přináší celou řadu trendy pánského oblečení, jak jsme zvyklí. Nechybí zde prošívané péřovky, nezbytné mikiny i manžestrové bundy a kalhoty hlásající návrat na módní scénu. Kromě toho byl však sortiment Meine liebe Kleidung obohacen o nečekané novinky – porcelánové cibulákové talíře či kožené doplňky. „V kolekci je takových víc vrstev, já tomu říkám line. Máme tam basic line, kde jsou trika, mikiny, ponožky atd. Pak tam máme premium line, ve který jsou prošívaný péřovky, manšestrový kalhoty a bundy nebo třeba porcelánové talíře s cibulákovým dekorem. Jako novinku nabízíme i Lederwarenlinie von Martina Furchy, který ručně vyrábí kožené doplňky a nově rozšíří tým My Dear Clothing,“ popisuje Zbyněk.

Lookbook s hvězdným modelem

U značky My Dear Clothing vždy očekáváme tak trochu něco navíc. Například Lookbook k nové kolekci, který nás ohromí na první dobrou. A ani tentokrát nás značka nezklamala. Přizvala si uznávaného anglického modela Loice WilliamseBenedikta Renče Fotografin ein Společně s patnáctičlenným týmem vytvořili originální Video und skvělý Lookbook. „Jde zatím o nejlepší promo materiál, co jsme měli. Moc děkuju celému týmu a doufám, že to naše fanoušky nadchne aspoň z poloviny tak jako mě,“ říká s úsměvem Zbyněk. Chcete oživit svůj šatník něčím českým, kvalitním a stylovým? Pak Zabruste im E-Shop www.mydearclothing.com.

Foto: Meine liebe Kleidung


Source: LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz.

*The article has been translated based on the content of LUXURYMAG. Móda a módní trendy. 2018. by www.luxurymag.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!