MP3 přehrávače Apple iPod končí po více než 20 letech

Apfel představil první MP3 přehrávač iPod koncem roku 2001 a svého času šlo o nesmírně populární produkt. Za celou historii jich prodal téměř půl miliardy, nicméně další už nevyrobí. Výroba byla po 7 generacích ukončena a Apple už jen doprodává vyrobené kusy posledních modelů iPod Touch. Děje se tak necelých 21 let po uvedení prvního modelu. Ten mohl pojmout 1000 písniček a měl výdrž na 10 hodin.

Poslední verze je tak trochu zaobleným a poněkud ořezaným iPhone m SE první generace bez schopnosti volání. Má tedy jeho 4″ displej s rozlišením 1136×640 pixelů, tělo má rozměry 123,4×58,6×6,1 mm a vevnitř je procesor A10 Fusion. Je tu 8MPx fotoaparát vzadu a 1,2MPx fotoaparát vzadu. Možné je na něm i hrát hry, přehrávat videa (až 8 hodin) a pochopitelně poslouchat hudbu (až 40 hodin). .

Apple iPod-Touch


Source: Svět hardware by www.svethardware.cz.

*The article has been translated based on the content of Svět hardware by www.svethardware.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!