Motorola Edge 30 Lite v přípravě. Zaujme kompaktností a fotoaparátem

  • Motorola Edge 30 Lite bude základní model řady
  • Ta se tak rozšíří o ořezanou verzi modelu Edge
  • Bude vsázet na kompaktní rozměry a zajímavou výbavu

Povedená Motorola Edge 30 dostane již brzy odlehčeného sourozence

Řada Edge 30 von Motoroly ist aktuell obsahuje dva modely, a sice vrcholnou vlajku Edge 30 Pro a specifikaci Edge 30. Ta je vnímána jako základ této série, ale již brzy by ji na tomto postu mohl vystřídat model s preídomkem Lite. Ten potěší hlavně milovníky kompaktních telefonů, protože se mluví o nazení displeje nezvykle male úhlopříčky.

Povedená řada Motorola Edge 30 uvítá nového člena

O této očekávané novince informell Server 91mobile, který se vytasil také s první fotografií odhalující design. Ten je vyvedený v poměrně zajímavém duchu a záda Motoroly Edge 30 Lite zaujmout jak texturovaným povrchem, tak nezvyklým modulem fotoaparátu. Ten totiž obsahuje jen dva snímače, což není, v dnešní době tří či čtyř-objektivových fotoaparátů, nic běžného.

Kombinace primárního senzoru s rozlišením 64 Mpx s 13Mpx ultra-širokoúhlým objektivem každopádně vypadá docela zajímavě a slibná je také pravděpodobná přítomnost optické stabilizace obbrazu. Motorola začíná tento prvek, stejně jako třeba Samsung, používat iu levnějších telefonů a to je pochopitelně jen a jen dobře.

Motorola Edge 30 Lite

Takto von mel odlehčený Modell Edge 30 Lite vypadat


Čtěte take: Recenze Motorola Edge 30 Pro – Výborný vlajkový telefon, musíte mu ale dát čas


Příjemný v ruce iv kapse

Dalším zajímavým prvkem této plánované novinky je displej. Motorola údajně sáhne po panelu s úhlopříčkou 6,28 platz, což je na dnešní dobu nezvykle malo a díky tomu by mohl být model Edge 30 Lite preíjemně kompaktním telefonem. Co se použité technologie týče, tak bychom se měli dočkat panelu typu P-OLED.

FullHD+ rozlišení bude samozřejmostí a mluví se také o 120Hz obnovovací frekvenci, což určitě kvitujeme. O pohon této novinky by se mel postarat ipset Snapdragon 695, paměťová výbava obsáhne až 8 GB RAM v combinaci s 256 GB ROM a baterie bude with poměrně nízkou capacitu 4 020 mAh, stejně jako actuální model Edge 30.

Motorola Edge 30 Lite je za rohem a nedorazí sama

Přesné datum premiéry sice ještě známé není, ale vše naznačuje tomu, že bychom se měli této novinky dočkat již velmi brzy. Údajně dorazí bok po boku s dalším novým členem této řady, a sice s vrcholným provenením Edge 30 Ultra, jenž prolomí hranici rozlišení fotoaparátu u mobilu a nabídne 200Mpx snímač.


Source: Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz.

*The article has been translated based on the content of Mobilizujeme.cz by mobilizujeme.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!