MIUI 13 Beta programından çıkan yeni cihazlar açıklandı!


Xiaomi’nin açıklamasına gore, bazı cihazlar için MIUI 13 beta güncellemeleri artık yayınlanmayacak. Beta güncellemeleri belirli cihazlar için dağıtılırken, genellikle yeni özelliklerle birlikte geliyordu. Xiaomi‘nin yaptığı resmi duyuruya göre 8 cihaz MIUI 13 beta güncellemelerini almayı durduracak.

Xiaomi’nin bu modelleri yakında Beta güncellemelerinden çıkacak

Xiaomi‘nin resmî açıklamasına göre bu 8 cihaz, 18 Temmus 2022‘den itibaren MIUI 13 beta güncellemelerini almayı bırakacak. Bu durumu kısaca özetlersek, bu modelleri kullanan cihaz sahiplerinin artık yeni özellikleri deneyimlemelerine izin verilmeyecek. Aşağıdaki listete verilen cihazlar belirtilen tarihten sonra MIUI 13 beta güncellemelerini almayı durduracaklar.

MI

  • Mi CC9 Pro (Mi Note 10 / Pro – Tucana)
  • Mi 10 (Umi)
  • Mi 10 Pro (CMi)
  • Mi 10 Jugend (Vangogh)

REDMI

  • Redmi K30 5G (Picasso)
  • Redmi K30i 5G (Picasso_48m)
  • Redmi K30 (POCO X2 – Phönix)
  • Redmi K30 Pro (POCO F2 Pro – Lmi)

Yukarıdaki listete yer alan cihazlar 18 Temmuz 2022’den itibaren artık auf MIUI13 Beta güncellemeleri almayacak olsa galle, bu cihazlar belirli bir süre için kararlı güncellemeleri almaya devam edecekler. Kararlı sürüm olması demek ara yüzün sorunlarının daha aza indirgenmiş olan versiyonu anlamına geliyor.

Firma daha sorunsuz bir ara yüz sunmak için bu adıma gitmiş olabilir. Yukarıdaki cihazlardan birisine sahipseniz artık Mi Pilot olarak Beta güncellemelerine katılamayacaksınız.

Kajak


Source: Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com.

*The article has been translated based on the content of Teknolojioku Rss by www.teknolojioku.com. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!