MiR preedstavuje software pro AMR

Společnost Mobile Industrieroboter (MiR) představila novou softwarovou platformu, která umožňuje stále robustnějším a škálovatelnějším autonomním mobilním robotům (AMR) dosahovat rychlejšího provádění úkolů, těsnější integrace s dalšími systémy a . První edice nového softwaru, která je nyní k dispozici pro jednotlivé roboty i kompletní flotily robotů, se zaměřuje na rychlejší a intuitivenější uživatelské rozhraní.

To dovoluje zákazníkům urychlit:

  • plánování a přeplánování navigace pro jízdu kolem překážek s cílem optimalizovat reakci na pohyblivé objekty v okolí – jako například jiné roboty, vysokozdvižné vozíky, zaměstnance – a to vše za plného provozu;
  • efektivní navigaci i ve velkých podnicích a plynulé přepínání mezi různými podlažími nebo výrobními halami.

Schopnost efektivně navigovat a zároveň se vyhnout úzkým místům je zásadní pro výkonnost AMR a nové funkce se postarají o to, aby roboty MiR dosáhly své maximální efektivity

Snadné použití a vylepšená kybernetická bezpečnost

Nový software MiR přichází s kompletně přepracovaným uživatelským rozhraním k usnadnění obsluhy. Uživatelské Rozhraní Má různé uživatelské úrovně a lze jej snadno ovládat ze stolních počíéčů, Chytrých Telefonů a tablet řes kter ř ř ř ř ř ř ěStnanci přistupovat k r

MiR chce umožnit společnostem, aby začaly s automatizací jednoduchým způsobem. Nastavení jednoduchých úkolů pro robota prostřednictvím nového rozhraní trvá méně než hodinu. U složitějších úkolů, které mohou vyžadovat pokročilé funkce a nastavení, uživatelské rozhraní stále umožňuje zaměstnancům ovládat roboty snadno a efektivně. V kombinaci s takovouto přidanou efektivitou robotů si uživatelé rychle uvědomí, jak nízké jsou celkové náklady na pořízení AMR od Mobile Industrial Robots.

Kromě toho je u nového softwaru patrný značný posun k vyší úrovni kybernetické bezpečnosti, a to s inovovaným zabezpečením pro systémy průmyslové automatizace podle standardu kybernetické bezpečnosti IEC 62443, včetně následujícíc Parameter:

  • softwarové podepisování kódu
  • rozšířená autentizace robota
  • aktualizace operačního systému robota

Více información o novém software naleznete na www.mobile-industrial-robots.com.


Source: Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz.

*The article has been translated based on the content of Aktuality – 2D a 3D CAD Design Software by www.cad.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!