Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

foto: se svolením Lucie Markové

Minimalismus je pro návrhářku Lucii Markovou velmi důležitým aspektem její tvorby. Dokazuje to i nová minikolekce plná lučního kvítí. Minimalistické šaty a sukně odráží jaro i léto v plném rozpuku.

Šaty s potiskem jetele a heřmánku s lodičkovým výstřihem jsou ušité z velmi kvalitního úpletu, který je na dotek velmi příjemný. Spadlé rukávy jemně přes ramena společně s mírným zúžením v pase dodávají střihu ten správný šmrnc. Šaty s heřmánkem Café de Paris jsou jasnou volbou jemnosti a ženskosti.

foto: se svolením Lucie Markové

Rozkvetlou louku najdete i na áčkovém střihu šatů s potiskem lučních květů, který opticky tvaruje postavu do krásných ženských křivek. Střih se totiž zužuje do pasu, kde jsou šaty přestřižené a sukně se jemně rozšiřuje do A. Šaty mají polohluboký lodičkový výstřih, hravé a zároveň praktické kapsy v bocích a spadlé nukávky jem Jsou z velmi kvalitního úpletu, proto se v nich budete cítit naprosto pohodlně.

„Barvy, které nacházíme v přírodě, nás s ní spojují, chrání před negativními emocemi a dodávají nám energii. To je v současné době důležité víc než jindy. Modely z mé minikolekce s lučními květy jsou vyrobeny z hedvábného saténu z premiové bavlny a mimořádně kvalitního úpletu,“ říka Designerin Lucie Marková.

foto: se svolením Lucie Markové

Minimalistické letní sukně připravila návrhářka ve dvou verzích. Ta první vám nabídne kratší střih ve tvaru písmene A, který je velmi lichotivý pro všechny typy postav. Druhá verze je dlouhá pod kolena a je krásně řasená v několika vrstvách, navíc má tenkou krátkou spodničku. Obě pak nabízejí pohodlnou gumu v pase a kapsy. V neposlední řadě vás určitě osloví i kvalitní bavlna, která je velmi příjemná na tělo.

foto: se svolením Lucie Markové


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!