Microsoft Flight Simulator İçin FSR Desteği Geliyor

Populäre Benutzer simulieren Microsoft Flight Simulator, AMD FSR 2.0 desteği alacak. Daha önce NVIDIA DLSS desteği de duyurulan oyun bu anlamda iki yükseltme teknolojisi ile yüksek çözünürlüklerde daha fazla performans sunmuş olacak.

Geliştirici ekipten Martial Bossard, geçtiğimiz hafta bir soru-cevap oturumunda DLSS 2.0 und FSR 1.0 werden in Temmuz Ayındaki Update 10 veröffentlicht, das früher als Planland veröffentlicht wurde, FSR 2.0 wird von alten alten Paylaştı entfernt. Öte yandan FSR 2.0 için herhangi bir tarih şimdilik verilmiyor. Asobo, bazı animasyonlu dokular ve su yüzeyleri etrafındaki sorunlarla ilgili hala çözülmesi gereken ufak tefek şeyler olduğu ancak bunların zamanında çözüleceğine inanıldığını ifade ediyor.

Microsoft Flight Simulator, özellikle und yüksek ayarlar etkinleştirildiğinde mevcut PC donanımının sınırlarını zorlayabilecek bir oyun. FSR ve DLSS desteği kullanıcıların oyunu daha az güçlü donanımda çalıştırırken görüntü kalitesinden çok az taviz vermesine olanak tanıyacak.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.


Source: Technopat by www.technopat.net.

*The article has been translated based on the content of Technopat by www.technopat.net. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!