Media huczą po oskarżeniach ws. Tomasza Lisa. Jego reakcja podzieliła cały internet

Tomasz Lis nie zamierza chować głowy w piasek po ostatnich medialnych doniesieniach. Były redaktor naczelny “Newsweeka” musi się mierzyć z zarzutami mobbingu wobec pracowników, ale zdążył im już zaprzeczyć. Z aktywności w mediach społecznościowych wynika, że ​​Tomasz Lis nie zamierza się przejmować oskarżeniami.

Tomasz Lis oskarżony o Mobbing

W piątek Wirtualna Polska opublikowała tekst, z którego wynika, że ​​Tomasz Lis, były redaktor naczelny „Newsweeka“, miał stosować mobbing i inne negatywne praktyki wobec swoich pracowników. I to właśnie miało zadecydować o jego zwolnieniu z funkcji naczelnego tygodnika. Dziennikarz na łamach Radia TOK FM zaprzeczył tym zarzutom.

“Kategorycznie zaprzeczam. Żadne wyszydzanie wyglądu czy ubioru nie miało miejsca, bo – poza wszystkim – są to kwestie, które zupełnie mnie nie interesują. Równie kategorycznie zaprzeczam, by dochodziło do gnębienia, prześladowania czy zastraszania kogokolwiek. Nie jest prawdą, że “część pracowników informowała mnie, że była mobbingowana” – przekazał w stanowisku Tomasz Lis, za pośrednictwem prawnika.

Tomasz Lis nie przejmuje się zarzutami. Chodzi na wywiady i poleca książki

Z aktywności Tomasza Lisa w mediach społecznościowych wynika, że ​​nie zamierza on specjalnie przejmować się zarzutami wytoczonymi przez jego byłych podwładnych.


“Przed chwilą bardzo sympatyczny wywiad dla VVictoriaVoigt i kanału Visavisprogram. Emisja wkrótce. Bardzo polecam” – Pisze Tomasz Lis na Twitterze.

Dalej robi się jeszcze ciekawiej, ponieważ były redaktor naczelny “Newsweeka” poleca książkę, a opis do wpisu jest jednocześnie krótkim, ale wymownym komentarzem do zarzutów.

„Świetna książka. Pozwala zrozumieć co miał na myśli Churchill, gdy mówił o „grace under fire“, sile, łasce czy wdzięku pod ostrzałem“ – zachwala Lis.

Pod wpisami panują różne opinie. Nie brakuje bardzo krytycznych wpisów i złośliwych wobec Lisa. Ale są też i tacy, którzy dalej mu kibicują i nawołują, żeby robił “swoje”.

SW

Czytaj dalej:


Source: Salon24.pl: Strona główna by www.salon24.pl.

*The article has been translated based on the content of Salon24.pl: Strona główna by www.salon24.pl. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!