MAČETA na štadión? HRÔZA, čo všetko zhabali policajti futbalovým chuligánom, FOTO

Ilustračný obrázok k článku MAČETA na štadión?  HRÔZA, čo všetko zhabali policajti futbalovým chuligánom, FOTO

Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Je až neuveriteľné, čo nosia pri sebe niektorí ľudia, keď idú na futbalový zápas. Išlo o finále Slovenského pohára medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava.

Je až neuveriteľné, čo nosia pri sebe niektorí ľudia, keď idú na futbalový zápas. Išlo o finále Slovenského pohára medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava.

Ilustračný obrázok k článku MAČETA na štadión?  HRÔZA, čo všetko zhabali policajti futbalovým chuligánom, FOTO

Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Polícia v nedeľu (8. mája) dohliada v hlavnom meste na pokojný priebeh finálového zápasu Slovenského pohára, ktoré sa uskutoční na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. O tom, ako to na mieste prebieha, informuje polícia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave na Facebooku.

Praca policie

„V rámci neho monitorovali presun účastníkov športového podujatia, ktorí sa aj zo zahraničia presúvali na uvedený futbalový zápas. Tí boli hliadkami Policajného zboru zastavení a podrobení kontrole, pri ktorej sme u nich zaistili zakázané predmety,“ informuje polícia.

Pri prehliadkach napokon zaistili viaceré nebezpečné predmety, čím zamedzili fanúšikom priniesť do hľadiska napríklad mačety, nožík, slzné plyny, svetlice či pálku.

Bol pokoj

V Bratislave je zatiaľ v súvislosti s finálovým futbalovým duelom Slovnaft Cupu pokojná situácia. Polícia do začiatku zápasu nezaznamenala prípady hromadného narušenia verejného poriadku. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

„Na policajné oddelenia v Bratislavskom kraji nebola doposiaľ v súvislosti s prebiehajúcimi bezpečnostnými opatreniami predvedená žiadna osoba“, priblížil s tým, že polícia bezpečnostnú situáciu na štadióne, ako aj v jeho blízkosti, neustále vyhodnocuje.

„Na narušenie verejného poriadku, prípadné obmedzenia v cestnej premávke zo strany fanúšikov, budeme adekvátne reagovať,“ zdôraznil hovorca.

Finálový pohárový zápas medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava sa na bratislavskom Tehelnom poli začal v nedeľu o 17.30 h.

AJ S TAKÝMITO PREDMETMI SA PRESÚVAJÚ ÚČASTNÍCI DNEŠNÉHO ŠPORTOVÉHO PODUJATIA DO BRATISLAVY ✅V súvislosti s finálovým…

Geschrieben von Polícia SR – Bratislavský kraj An Sonntag, 8. Mai 2022

Ďalšie aktuálne témy

Polícia si posvietila na chuligánov z Trnava a Slovana

Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie zo Slovenska

Source: Dnes24.sk by www.dnes24.sk.

*The article has been translated based on the content of Dnes24.sk by www.dnes24.sk. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!