Louis Vuitton přivolává jaro prostřednictvím energické městské kolekce

foto: se svolením Louis Vuitton

S touto kolekcí Louis Vuittona máme jasnou představu o tom, jak bude letošní jaro vypadat. Kolekce plná krásných modelů, kabelek a doplňků září v mnoha pastelových barvách.


foto: se svolením Louis Vuitton


foto: se svolením Louis Vuitton

Fotograf Ethhan James Green nafotil modelky Monu Tougaard, Grace Valentinu, Akon Changkou und Jade Nguyen auf der Bühne, skrze které prosvítají barvy zapadajícího slunce. Louis Vuitton v této kolekci představil sofistikované, ale zároveň ležérní kousky, které dopřávají městský a mladistvý nádech.

Návrhář Nicolase Ghesquière ukázal další skvělou práci vyznačující se důrazem na ženskou siluetu v barvách, které jsou ideální na víkendový „útěk“ mimo realitu všedních dnů nebo třeba na procház. Odstíny jarního svítání spatříme na hedvábí s potiskem Monogramu či na denimu s potiskem Damier Graphite. Kolekci skvěle doplňují náušnice Monogram Flower Louisette.

foto: se svolením Louis Vuitton

Ikonické modely Louis Vuitton jsou pohodlné a příjemně se nosí, dýchají atmosférou plnou slunce, typickou pro Kalifornii. V kolekci se objevují oblíbené kousky, jako jsou kabelky Papillon a Onthego, které zdobí zářivé 3D detaily. Těšit se můžete na hřejivé odstíny béžové a růžové, které přinášejí vzpomínky na volný den na pláži.


foto: se svolením Louis Vuitton

Od pouští až po rozkvetlé zahrady, trička s potiskem palem kontrastují s kargo kalhotami s vysokým pasem a šortkami v safari stylu. Rafiové lýko a kůže s reliéfem nás svádí k tomu, abychom se na chvíli zastavili a odpočívali. Plážový styl kolekce a hřejivé pískové tóny skvěle doplňuje padnoucí lehoučká nylonová bunda v gradientních barvách.

Kousky v jemných, ale zajímavých barvách a grafickém stylu jsou poslem zářivého jara.

foto: se svolením Louis Vuitton


Source: MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz.

*The article has been translated based on the content of MODA.CZ – Pánská móda, dámská móda a vše ze světa módy by www.moda.cz. If there is any problem regarding the content, copyright, please leave a report below the article. We will try to process as quickly as possible to protect the rights of the author. Thank you very much!

*We just want readers to access information more quickly and easily with other multilingual content, instead of information only available in a certain language.

*We always respect the copyright of the content of the author and always include the original link of the source article.If the author disagrees, just leave the report below the article, the article will be edited or deleted at the request of the author. Thanks very much! Best regards!